Дослідження: нагородження дитини за навчання неефективно

Исследование: награждение ребенка за учебу неэффективно

Багато батьки обіцяють дітям за гарне навчання відвідуваність подарунки, але нові дослідження показали, що це робить дітей більш схильні до прогулів.

Нагородження школярів за відвідуваність може дати не той посил

Дослідники на чолі з Гарвардським університетом вивчили дані приблизно з 15 тисяч середніх шкіл і виявили, що політика «винагороди за участь» була або зовсім неефективною, або підштовхувала дітей до прогулів. А виграли приз за високу відвідуваність, незабаром починають пропускати школу. Багато дітей бояться повертатися в школу після літніх канікул, але заохочення подарунком також може призвести до прогулів. А дослідження, опубліковане Школою уряду Гарварду Кеннеді, показало, що нагородження учнів за навчання надсилає їм повідомлення про те, що «нормальна відвідуваність» важливіше ніж їх власні досягнення.

Исследование: награждение ребенка за учебу неэффективно

Студент може прогуляти наступний день занять

За словами Бі-бі-сі, ці нагороди ненавмисно володіють «демотизирующим» ефектом. Переможець студенти помилково вважають, що їх відвідуваність вище очікуваного, що означає, що вони можуть пропустити більше днів у майбутньому. Вони також вважають, що вони досягли більшого успіху, ніж очікувалося в організаційному плані. Огляд шкільних лідерів показує, що нагороди за участь є загальними, і що організаційні лідери, які пропонують ці нагороди, не знають про свого потенційного демотивирующем вплив.

Исследование: награждение ребенка за учебу неэффективно

Працівник може зменшити продуктивність

Люди, відчуваючи, що вони перевершили очікування, згодом можуть з меншим бажанням виконувати заданий. Таким чином, нагорода може призвести до прогулу в школі. до того, що одержувачам було дозволено пропустити наступний день в школі. Більше 80% корпорацій тепер використовують нагороди «Працівник місяця» для топ-менеджерів і, враховуючи поширеність нагород,є думки вчених розділилися. У дослідженні говориться, що існують суперечливі докази ефективності цих схем, адже прогул працівників у США організаціями оцінюється вартістю в розмірі 202 мільярдів фунтів стерлінгів щороку.

Читайте також Що робити, якщо дитина відчуває страх перед початком навчального року