Домашній тест на COVID-19 дозволений до застосування

Тест на коронавірус вдома? Це може бути проривом. FDA схвалив домашній тест, який дозволяє самому взяти мазок і оцінити його за допомогою спеціального приладу. Все вказує на те, що незабаром ви зможете обстежувати себе і членів своєї сім’ї, не виходячи з дому. Як працює домашній тест на коронавірус?

Перший домашній тест на коронавірус для самостійного використання був схвалений Управлінням з контролю за продуктами і ліками США (FDA). Цей домашній молекулярний тест може виявити інфекцію SARS-CoV-2.

Домашній тест на коронавірус: як це працює?

Тест Lucira Health дозволяє взяти зразок самостійно вдома. Тест рекомендується людям з підозрою на зараження коронавірусом. Він доступний тільки за рецептом лікаря.

Вам потрібно взяти мазок з носа, потім помістити зразок у спеціальний флакон і пристрій для аналізу, який визначить, чи містить мазок коронавірус SARS-CoV-2, що викликає захворювання COVID-19.

Цей тест є першим, який дозволяє вам провести тест самостійно, без необхідності відправляти мазок в лабораторію. Результат виходить протягом 30 хвилин і видно на дисплеї пристрою. Результат може бути позитивним (коронавірусна інфекція) або негативним (вірус відсутній).

FDA рекомендує людям з позитивним результатом повідомляти про свої результати лікаря, який замовив тест. Їм слід ізолювати себе від тих, у кого тест негативний.

Обладнання для такого тесту можна використовувати вдома, а також в лікарнях або офісах. Щоб пройти тест самостійно, вам повинно бути не менше 14 років.

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США відзначає, що, хоча перші вакцини від COVID-19 повинні бути доступні найближчим часом, тестування на коронавірус як і раніше буде мати вирішальне значення для боротьби з пандемією. Згідно FDA, тест, який можна проводити незалежно поза клінікою, кабінету лікаря, пункту збору мазків, є надзвичайно важливим інструментом, який дозволяє полегшити медичну допомогу і отримати швидкі результати, а значить, і більш швидку ізоляцію інфікованих.

Позначки:

Читайте також

Електронні сигарети роблять вас більш сприйнятливими до вірусів

З початку пандемії коронавірусу вчені намагалися визначити, які чинники впливають на сприйнятливість людей до зараження SARS-CoV-2. Недавні аналізи повинні бути цікаві людям, що вживають електронні сигарети, тому що...

Коронавірус: в Польщі підтверджено перший рецидив захворювання

Перший випадок повторного зараження коронавірусів в Польщі був підтверджений у жінки, яка вважалася такою, що виздоровіла кількома тижнями раніше. Жінку повторно обстежили, коли вона звернулася до лікарні для планової...

Експерт радить, коли пройти тест на коронавірус

Проф. Влодзімеж Гут з відділу вірусології Національного інституту суспільної охорони здоров'я - Національного інституту гігієни зазначає, що це правило застосовується до всіх інфекцій: ми проводимо тестування, коли...

Набряк і біль в яєчках можуть бути симптомами COVID-19

Лікарі попереджають, що одним із симптомів COVID-19 може бути набряк яєчок. П'ять лікарів опублікували статтю в Американському журналі екстреної медицини, що описує випадок пацієнта, у якого виник набряк яєчок...

Втрата запаху і смаку при COVID-19: чому виникає цей симптом

Кава без смаку? Лимон, який можна їсти, не кривлячи губ, тому що не відчуваєш кислоти? Ці симптоми можуть бути COVID-19. Втрата запаху або смаку була визнана Всесвітньою організацією охорони здоров'я одним з відмінних...