Домашні засоби для боротьби з печією, які дійсно допомагають

Домашние средства для борьбы с изжогой, которые действительно помогают

Кислотний рефлюкс (розлад травлення) призводить до ряду неприємних симптомів, включаючи печію. Якщо вас турбує ця проблема і ви не знаєте, як позбутися від болю, пропонуємо скористатися наступними безпечними методами від печії. Вони ефективні для всіх, у кого печія: хто з’їв гостру їжу або занадто багато жирної їжі, або з іншої причини появи цього симптому.

Health впевнені, що завдяки їм вам не доведеться йти до лікаря.

Жувальна гумка

Домашние средства для борьбы с изжогой, которые действительно помогают

Згідно з дослідженнями, жувальна гумка не тільки позбавляє від неприємного запаху з рота, але також допоможе при печії. Вчені провели експеримент, в ході якого пацієнти з симптомами гастроезофагеальної рефлюксної хвороби відчули послаблення симптомів печії після того, як протягом 30 хвилин після їжі жували жувальну гумку без цукру.

Вона стимулює виробництво більшої кількості слини, тому будь-яка кислота, яка накопичується в кишечнику, буде швидше очищатися. Очищення стравоходу сприяє поліпшенню стану людини з ГЕРХ.

Харчова сода

Харчова сода – продукт, який допоможе нейтралізувати кислоту в шлунку. Доктор Вольф, автор «Жіночого керівництва щодо поліпшення здоров’я шлунка», рекомендує додавати в склянку води від 1/2 до 1 чайної ложки харчової соди. Але якщо ви постійно страждаєте від печії, краще не використовувати такий спосіб боротьби з печією, так як до складу харчової соди входить сіль, споживання якої може призвести до набряку і нудоти.

Лакриця

Домашние средства для борьбы с изжогой, которые действительно помогают

Незважаючи на те, що було проведено зовсім небагато досліджень на цей рахунок, але деякі дослідники запевняють, що споживання лакриці може послабити печію, а також допомогти загоєнню шлунка. Але не варто переборщувати з споживанням лакриці, так як це призведе до побічних ефектів, включаючи підвищення кров’яного тиску.

Віддавайте перевагу глицирризинату кореня солодки (в ньому немає потенційно небезпечної гліциризинової кислоти). Приймайте жувальні таблетки з глицирризинатом кореня солодки перед їжею, які можна придбати в інтернеті або магазинах здорової їжі.

Алое

Алое – рослина, яка використовується для заспокоєння шкіри при сонячних опіках. Але його можна застосовувати і для лікування шлунку. Сік алое віра зменшує запалення і заспокоює будь-запалення, в тому числі в стравоході і шлунку. Пийте півчашки соку алое перед їжею, але будьте обережні: сік має проносний ефект. Якщо ви хочете купити засіб в аптеці, віддавайте перевагу ті бренди, які вказують, що продукція не має компонент, що викликає такий ефект.

В’яз червоний

Домашние средства для борьбы с изжогой, которые действительно помогают

Це засіб протягом століть додавалося на лікарські засоби на основі трав для лікування багатьох захворювання, включаючи ГЕРХ. В’яз червоний (його ще називають слизьким в’язом) потовщує шар слизової оболонки шлунка, що створює потужний бар’єр, що захищає від кислоти. Фахівці радять додавати 2 столові ложки в’яза склянку води і пити воду після їжі та перед сном.

Сон на лівому боці

Якщо ви страждаєте від нічного кисневого рефлюксу, вам потрібно змінити позу, в якій ви спите. Багато лікарі пропонують спати на похилій площині ліжка або матраці ліжка з піднятою головною частиною. Ця поза також буде корисною після прийому їжі, так як вона дозволяє зберегти вміст шлунка в шлунку.

Пацієнти доктора Хана, які раніше спали на спині або на правому боці, після того, як почали спати на лівому боці, помітили, що симптоми печії ослабли. До речі, сон на правому боці навпаки погіршує стан і посилює кислотний рефлюкс.

Вертикальне положення тіла

Домашние средства для борьбы с изжогой, которые действительно помогают

Фахівці не рекомендують спати після прийому їжі, так як це посилить печію. Після їжі краще буде посидіти (у вертикальному положенні) протягом 3 годин. Або можете відправитися на прогулянку або зробити якусь роботу по дому. Головне – залишатися у вертикальному становище у протягом 3 годин після прийому їжі.

Читайте також 5 речей, які не можна робити після їжі