Дивні лайфхаки, які допомагають рослинам краще рости

Странные лайфхаки, которые помогают растениям лучше расти

Завести кімнатна рослина досить легко. А як створити йому умови для гарного росту? Продовжуються дослідження показують, що, наприклад, відтворення музики для рослин допомагає їм розвиватися швидше і сильніше.

Пропонуємо ознайомитися з лайфхаками, які, можливо, здадуться дивними, але дійсно допоможуть вашим зеленим друзям вирости краще.

Странные лайфхаки, которые помогают растениям лучше расти

Влаштовуйте «концерти» для своїх рослин

Виявляється, рослини дуже чутливі до звуків, і навіть можуть реагувати на них. Вчені виявили (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5797535/), що включення звуків поля у теплиці активізувало вироблення гормонів росту у томатів, перцю, огірків і полуниці. Класична музика також сприяє поліпшенню стану рослин. Тим же, хто менш схильний до музики, радять побільше розмовляти з рослинами.

Дайте своєму зеленому вихованцеві ім’я

Роздум про те, як назвати свою рослина – це можливість відчути більш тісний зв’язок з ним, — пояснює (https://www.mindbodygreen.com/articles/6-habits-of-a-plant-care-expert ) еколог Summer Rayne Oakes. Придумайте рослині ім’я, або, наприклад, запозичте псевдонім улюбленого актора або виконавця.

Поливайте рослину чайною заваркою

Багато любителі рослин радять поливати кімнатні рослини чайною заваркою, оскільки багато з них люблять кислий грунт. Однак обережніше з суккулентами – вони віддають перевагу більш лужний склад грунту і не люблять «чаювання».

Странные лайфхаки, которые помогают растениям лучше расти

Складіть плейлист для догляду за рослинами

Багато квітникарі створюють плейлисти для своїх зелених друзів. Наприклад, можна підібрати мелодії, що містять заклик до зростання, а можна і перетворити догляд за рослинами в дискотеку, зібравши веселі та позитивні композиції.

Поливайте рослини, коли їм це необхідно

Фахівці радять не поливати рослини регулярно, день-у-день, год-у-год. Краще придивитися і звернути увагу на стан рослин, поливаючи їх у міру потреби. Так рослини зможуть «дихати», а не «плавати» в зайвій воді.

За великим рахунком, ці поради не тільки посприяють зростанню ваших рослин, але і допоможуть вам отримати справжнє задоволення від догляду за ними.

Читайте також 6 кроків, які допоможуть позбутися від хронічної втоми