Дивні дієти, на яких худнуть знаменитості

Странные диеты, на которых худеют знаменитости

Знаменитості – на те і знаменитості, аби щоразу дивувати нас своїми дивацтвами! Навіть худнуть вони не так як всі, а з допомогою незвичайних дієт. Яких? Розбираємося в цьому матеріалі!

Сайт Marie Claire зібрав список найцікавіших дієт знаменитостей, за допомогою яких вони намагаються підтримувати свою форму:

1. Зональна дієта

Прихильники: Селін Діон, Демі Мур, Сінді Кроуфорд, Ванесса Параді, Дженіфер Еністон.

Ця дієта дозволяє їсти все, але при цьому потрібно обов’язково дотримуватися пропорцію: 30% калорій отримувати з білків, 30% жирів, 40% вуглеводів. Незважаючи на уявну простоту, ця дієта досить жорстка і вимагає багато часу на розрахунок калорій і підготовку потрібних страв. Із побічних ефектів можуть бути запори, неприємний запах з рота, нудота.

Странные диеты, на которых худеют знаменитости

2. Лимонний детокс

Прихильники: Вікторія Бекхем, Наомі Кемпбелл, Бейонсе.

Ця дієта розрахована на кілька днів, протягом яких можна пити виключно лимонад з свіжовичавленого соку лимона, органічного кленового сиропу і кайенского перцю. Схуднути на ній можна, але також можна і заробити чимало побічних ефектів, серед яких болі в животі, сонливість і постійний голод.

Странные диеты, на которых худеют знаменитости

3. П’ятифакторна дієта

Прихильники: Джессіка Сімпсон, Алісія Кейс, Єва Мендес.

Цей план живлення розрахований на п’ять тижнів і передбачає 5 прийомів їжі в день, кожен з яких має складатися з 5 компонентів. Також допускається 5 днів поблажок. В основному ця дієта побудована на класичних принципах харчування, але є єдине «але» – неймовірна зацикленість на числах!

Странные диеты, на которых худеют знаменитости

4. Дієта на дитячому харчуванні

Прихильники: Різ Уізерспун.

Ця дієта – одна з найдивніших в Голлівуді, так як передбачає харчування виключно дитячими продуктами – супами, кашами і пюре. Зате приймати їжу можна 14 разів в день! Але цей план нічим не обґрунтований, так як дитяче харчування не містить речовин, призначених для дорослих.

Странные диеты, на которых худеют знаменитости

5. Заміщають дієти

Прихильники: Кім Кардашьян.

Цей оригінальний план харчування має багато варіацій, заснованих на споживання виключно шоколаду, молока або інших продуктів. Суть – замінити весь ваш звичайний раціон одним продуктом. Ефективність такої обмежувальної дієти знаходиться під великим питанням, а побічні явища типу запорів та дефіциту поживних речовин – у наявності.

Странные диеты, на которых худеют знаменитости

6. Дієта на супі з капусти

Прихильники: Сара Мішель Геллар.

Суть цієї дієти гранично проста: протягом 7 днів можна їсти виключно суп, приготований з капусти, перцю, цибулі та селери. Застереження: з-за подібного типу живлення організм не отримує потрібних йому речовин, зокрема кальцію, заліза, цинку і вітамінів групи В. В результаті вас будуть чекати погане самопочуття і здуття живота.

Странные диеты, на которых худеют знаменитости

7. Макробиотическая дієта

Прихильники: Гвінет Пелтроу, Мадонна, Джо Пеші.

Цей підхід до харчування ділить всі продукти на дві групи: «інь» (солодкі, кислі та гострі смаки) і «янь» (солоні і гіркі смаки). Переважання в раціоні їжі «інь» сприяє набору ваги, а «янь» призводить до схуднення. Ця дієта характеризується низьким вмістом поживних речовин і втратою енергії. Побічні ефекти: дефіцит заліза, анемія та остеопороз.

Странные диеты, на которых худеют знаменитости

Виявляється, у своєму прагненні схуднути зірки готові йти на великі жертви! Сподіваємося, що ви не станете піддавати себе таким дивним дієт і повторювати помилки знаменитостей.

Читайте також Що таке природний детокс і як прискорити цей процес