Дієта 16:8 і її допомогу в питанні схуднення

Диета 16:8 и ее помощь в вопросе похудения

Голодування звучить гарно навіть для тих, хто хоче швидко схуднути. Також відомо, що голодування заради схуднення шкодить організму і викликає нервову систему в стрес. Це абсолютна правда, голодування — суцільний шкоду, на відміну від переривчастого голодування.

Як переривчасте голодування, або дієта 16:8, допомагає ефективно схуднути?

Суть дієти

Диета 16:8 и ее помощь в вопросе похудения

16 годин без їжі — звучить страхітливо, правда? Але переривчасте голодування за системою 16:8 полягає в тому, що ви голодуєте протягом 16 годин, і харчуєтеся в течії 8. Це дозволяє організму отримати необхідні поживні речовини і витратити енергію, отриману з них. Ви можете вибрати свій власний графік, наприклад, харчуватися з 11:00 до 19:00 і таким чином, не пропустіть обід з подругою або вечеря з сім’єю, а більшу частину часу голодування — проспите. Таким чином, 16 годин без їжі пройдуть менш болісно.

Раціон

Диета 16:8 и ее помощь в вопросе похудения

Протягом 8 годин живлення дозволяється вживати будь-які продукти – це умова приваблює багатьох. Звучить неймовірно, але це факт. Коли починається 16-годинний період голодування, приймати їжу заборонено, але дозволяється пити воду і чай без цукру.

Результат

Диета 16:8 и ее помощь в вопросе похудения

Дослідження, в якому 23 людини (жінки і чоловіки) дотримувалися цієї дієти 12 тижнів, показало, що у них, на відміну від контрольної групи, яка харчувалася нормально, знизився кров’яний тиск, і споживання калорій знизилося в середньому на 350 на добу. Таким чином, у них спостерігалися середні показники втрати ваги (від 2 до 8 кг, залежно від початкової маси тіла). Правда, дослідження проводилося виключно з групою людей, у яких маса тіла набагато перевищує норму.

Дієта 16:8 є досить простою для організму, а головне, вона допомагає втрачати вагу без постійного підрахунку калорій і обмежень в їжі. Єдиний її мінус полягає в тому, що вона може вам допомогти виключно в тому випадку, якщо ви будете строго дотримуватись її правил протягом хоча б декількох місяців.

  • Читайте також: 9 причин, чому ви повинні уникати короткострокових дієт