Чому важливо змивати макіяж перед сном

Почему важно смывать макияж перед сном

Кожна жінка хоча б раз у житті відправлялася спати, не змиваючи макіяж. Тривала вечірка, довга дорога і безліч інших ситуацій час від часу не дають можливості провести звичні процедури перед сном. Однак деякі представниці прекрасної статі регулярно лінуються змивати косметику з обличчя, не здогадуючись, чим їм це загрожує в далекій перспективі.

«Макіяж має властивість забивати пори», — розповіла ресурсу Popsugar доктор Тетяна Лапа, медичний директор і дерматолог клініки Dr. Tatiana Aesthetic Clinic, додаючи, що вечірні вмивання змивають з обличчя не тільки макіяж, але і накопичилася бруд.

«Закупорка пір жиром збільшує їх, робить запаленими, а також може провокувати появу нерівностей і шрамів на обличчі», — запевняє дерматолог. Все це відбувається тому, що макіяж заважає нормальному функціонуванню шкіри. «Він може закупорювати сальні залози і викликати накопичення надлишкового шкірного сала, що є причиною запальних процесів. Більше того, важливо розуміти, що жир не зволожує шкіру. Насправді він дратує її і може викликати появу таких шкірних захворювань, як акне, розацеа і пігментація. Існує думка, що жирна шкіра старіє пізніше, що зовсім не так», — пояснює фахівець.

Проте збільшені пори — це не єдина проблема. «Макіяж створює жирну прошарок на особу, яка вбирає бруд і бактерії. Вирушаючи в ліжко з косметикою на обличчі, ви не даєте шкірі позбутися від цього бруду. Таким чином вночі омертвілі клітини не можуть відшаруватися, а сальні залози не можуть нормально працювати. Ось чому вранці ваше обличчя має жирний блиск, а також виглядає нездоровим і має поганий колір», — додає дерматолог. У результаті з-за своєї ліні ви будете частіше страждати від спалахів різних висипів і роздратування на шкірі.

Як бачите, демакіяж — це не менш важлива процедура для збереження своєї краси, ніж сам макіяж. Дізнайтеся, як потрібно правильно змивати косметику з обличчя, щоб не постаріти завчасно:

Читайте також Корисні лайфхаки макіяжу, якщо ваше обличчя з угревыми висипаннями