Чому рибу треба їсти кожен день

Почему рыбу нужно есть каждый день

Вживання риби в їжу – одна з таємниць довголіття без проблем зі здоров’ям. Багаті омега-3 жирними кислотами продукти допоможуть знизити ризик ракових і серцевих захворювань. Очевидно, риба працює краще, ніж багатьох вітамінних добавок, позитивно впливаючи на здоров’я.

Саме тому ми зібрали головні причини, по яких вам просто необхідно їсти рибу щодня.

Корисний білок

Риба – найкращий джерело дієтичного білка. У рибі міститься менше жиру, ніж у м’ясі, а корисна цінність при цьому не втрачається.
Почему рыбу нужно есть каждый день

Зниження холестерину

Риба знижує рівень холестерину за рахунок омега-3 жирних кислот. Це сприяє ліквідації бляшок у кровоносних судинах, покращуючи кровообіг.

Мікроелементи

Риба містить калій і марганець, від яких безпосередньо залежить здоров’я нервової системи, протистояння стресу, здоров’я серця, м’язів, але головне – хороший метаболізм.
Почему рыбу нужно есть каждый день

Користь для зору

Містяться в рибі омега-3 жирні кислоти істотно знижують ймовірність появи жовтої плями – захворювання очей, що веде до втрати зору.

Вітамін D

Жирна риба (лосось, оселедець або скумбрія), що містить високий відсоток вітаміну D, при регулярному вживанні допоможе зміцнити кістки і зуби, а також забезпечити несприйнятливість до деяких серйозних захворювань, наприклад, розсіяний склероз.
Почему рыбу нужно есть каждый день

Читайте також Найкращі продукти, коли потрібно уповільнити процеси старіння