Чому для вас буде корисно вставати рано вранці

Почему для вас будет полезно вставать ранним утром

Учені давно зійшлися в думці, що бути «жайворонком» набагато корисніше для здоров’я, ніж «совою». Ранній відхід до сну і потім такий самий ранній підйом відповідають природним ритмам організму, а тому безперечно є переважними. Однак крім користі для здоров’я є ще як мінімум п’ять переваг підйому на світанку:

Більше свободи

Спробуйте кілька разів прокинутися на годину раніше зазвичай, і тоді вам не доведеться похапцем пити каву, чистити зуби прямо в душі і бігти на маршрутку стрімголов. Цілу годину додаткового часу дозволить неспішно насолодитися повноцінним сніданком, одягнутися з голочки і в цілому бути набагато бадьоріше.

Час на спорт

Ви в черговий раз пропустили тренування, тому що на неї просто не залишилося вільного часу? Завдяки раннього підйому ви будете мати 30-40 хвилин на ранкову зарядку або пробіжку без відмовок. Більш того, такий бадьорий підйом не тільки допоможе швидше скинути зайві кілограми, але і подарує заряд енергії на весь день.

Почему для вас будет полезно вставать ранним утром

Осмислення

«Зайвий» годину вранці — це не тільки перевірений спосіб не спізнитися на роботу, але і чудова можливість зібратися з думками, розпланувати свій день і впевнено розпочати його з чіткою метою.

Відсутність заторів

«Жайворонки», які воліють приїжджати на роботу заздалегідь, переживають як мінімум на один стрес в день менше, тому що не стоять у дорожніх пробках. Виїжджайте в офіс до години пік, і ви станете набагато спокійніше.

Повноцінний сон

Люди, які звикли рано вставати, зазвичай лягають спати не пізніше 23:00, і це правильно, запевняють медики. В такий час людський організм швидше занурюється у сон, ніж після півночі. Ось чому «жайворонки» зазвичай сплять довше, ніж «сови», яким часто доводиться промучився кілька годин перед тим, як заснути. А як відомо, повноцінний сон — це обов’язкова умова гарного самопочуття.

Читайте також 6 корисних лайфхаков, навіть якщо ви далеко не жайворонок