Чому дієва дієта для схуднення більше не працює

Почему действенная диета для похудения больше не работает

Іноді можна почути від тих, що худнуть людей, що їх дієта не діють, так як вага перестав йти. Цьому можуть бути різні причини. Ми знайшли відповіді на Fit4life і ділимося ними з вами.

У чому причина: коротко

Почему действенная диета для похудения больше не работает

Справа в тому, що тіло боїться всякого роду стресів і того, що його позбавлять від енергетичних ресурсів, які так потрібні для нормальної життєдіяльності.Людському тілу простіше зменшити вагу і кількість споживаної енергії за рахунок зменшення кількості м’язів і розміру внутрішніх органів, ніж за рахунок жирових відкладень. Це все пояснюється тим, що в першому варіанти — ви економите витрата енергії, а другому — ви її витрачаєте.

Почему действенная диета для похудения больше не работает

Коли тіло відчуває, що йому недостатньо енергії, воно включає так звані екстрені сигнали. Ось саме такі механізму провокують наш організм не скидати зайвий жир, а навпаки відкладати його. Автоматично починає сповільнюватися обмін речовин, а енергії і активності витрачається менше.

Що таке лептин

Почему действенная диета для похудения больше не работает

Є такий гормон, який відповідає за ситість і називається він — лептин. Так от, якщо цього гормону достатньо – ви худнете (зазвичай перші 2-4 тижні дієти). Коли лептину мало – ви голодуєте і відбувається зупинка вашого жиросжигания. Наступний каверзне момент — це вуглеводи. Точніше безуглеводные дієти, саме під час них може припинитися жиросжигание. Тому, щоб прискорити процес схуднення, потрібно використовувати читмил. Наприклад, за такою схемою: 6 днів з мінімальною кількістю вуглеводом, а 1 день з вуглеводами від 500 р. Збільшення вуглеводів, підвищує у свою чергу кількість лептину, а значить збільшує витрати енергії як на тренуваннях, так і в повсякденному житті.

Ось чому процес схуднення іноді сповільнюється під час дієт.

Читайте також 9 лайфхаков життя європейців, які варто врахувати і нам