Чому чоловіки стали відмовлятися від сексу

Почему мужчины стали отказываться от секса

Все більше дівчат почали скаржитися на те, що їх «продинамили» після побачення. Багатообіцяючий флірт, чудовий обід і прогулянка по нічному місту несподівано закінчилися нічим, хоча ви були згодні на продовження сценарію? Не варто шукати недоліки лише в собі. У сучасному світі число чоловіків, які відмовляються від сексу або відносяться до нього з побоюванням, стає все більше. Так, американські вчені підрахували, що за останні роки кількість представників сильної статі, добровільно відмовляються від сексуальних контактів, зросло на 40%. Причин цього явища багато: від банального стресу до переосмислення ролі чоловіка в суспільстві.

Отже, якщо ви помітили у вашого коханого чоловіка порушення лібідо, проблема може критися в одному або відразу декількох пунктах цього списку:

Низький тестостерон

Тестостерон — один з найважливіших гормонів для чоловіків, який в основному виробляється в яєчках. Він відповідальний за нарощування м’язової і кісткової маси, а також за вироблення сперми і сексуальне бажання. Одним з проявів зниження нормального рівня цього гормону в крові є притуплення лібідо. Поступове зниження рівня тестостерону з віком вважається нормою, однак різке падіння показників може сигналізувати про більш серйозні проблеми зі здоров’ям і вимагає обов’язкової консультації з лікарем.

Більш того, в багатьох сучасних продуктах і пластикових упаковках криються естрогенні компоненти, про небезпеку яких чоловіки часто навіть не здогадуються.

Прийом ліків

Деякі медичні препарати, наприклад, інгібітори АПФ і бета-блокатори, що застосовуються в кардіології, можуть перешкоджати ерекції і еякуляції. Іноді просто варто змінити ліки, щоб сексуальне життя заграла новими фарбами.

Депресія

Основна характеристика будь-якого депресивного стану звучить як «втрата інтересу до життя і звичної діяльності», в тому числі і до сексу. До того ж зниження лібідо також сприяє прийом деяких антидепресантів.

Почему мужчины стали отказываться от секса

Проблеми зі сном

Про те, що брак повноцінного сну згубно позначається на здоров’ї, знають навіть школярі. Однак іноді чоловіки, допізна засиживающиеся за комп’ютером, не віддають собі звіт в тому, що таке наплювацьке ставлення до сну може стати причиною втрати інтересу до сексу.

Більше того, американські вчені знайшли зв’язок між апное (хропіння, зупинка дихання уві сні) зі зниженням рівня тестостерону і зменшенням сексуального потягу.

Стрес

Стрес має властивість порушувати гормональний баланс в організмі. До того ж під дією гормонів стресу відбувається звуження судин, що також негативно позначається на потенції. Таким чином хвилювання і переживання з-за роботи і інших моментів негативно впливають не лише на якості життя і відносини, але і на сексуальні контакти.

Вік

Найвищий рівень тестостерону у чоловіків спостерігається у віці 18-19 років, а потім починає поступово знижуватися. Ближче до 60-65 років чоловіки починають помічати суттєві зміни у своєму лібідо, проте вже у віці 30-40 років багато представників сильної статі демонструють зниження інтересу до сексу, і це не є патологією.

Синдром неспокійних ніг

Синдром неспокійних ніг, який змушує чоловіка постійно й безконтрольно рухати ногами, також є однією з причин зниження сексуального потягу. В ході спеціального дослідження було доведено, що чоловіки, які страждають від подібних нападів хоча б п’ять разів на місяць, мають на 50% більше високі шанси розвитку еректильної дисфункції.

Почему мужчины стали отказываться от секса

Мобільні телефони

Спеціальні дослідження доводять, що у спермі чоловіків, які користуються смартфонами більш чотирьох годин у день, зміст сперматозоїдів знижується на 25%.

Рівність підлоги

У сучасному суспільстві вітальним рівність статей, чоловіча наполегливість і агресивність вважаються поганими якостями, які треба в собі притупляти. Більш того, багато жінок вже давно переграли чоловіків на професійному поприщі: часом дружини будують кар’єру краще, ніж їхні чоловіки, і заробляють більше. Таке домінування жінки в сім’ї також призводить до відключення «режиму самця» у чоловіка. Дійшло до того, що у США почали розробляти ліки, що допомагає підвищити лібідо (а не ерекцію!) у чоловіків, які «можуть, але не хочуть».

Партнерські пологи

На жаль, це модне віяння також може призвести до зниження сексуального бажання у чоловіка. Багато хто з них просто не готові до «видовища», яке відбувається в родзалі, і після цього травмуючого досвіду більше не можуть дивитися на свою дружину як на сексуальний об’єкт.

Звичайно ж, є ще безліч причин, по яких чоловіки відмовляють у сексі: іноді вони просто невільні й бояться ризикувати існуючими відносинами, наважуючись лише на флірт, а в деяких випадках бояться відповідальності — мало що ви собі придумаєте після пристрасної ночі. У будь-якому випадку не варто шукати похибки в собі — причина може бути в банальному недосипу або переборі алкоголю. Якщо ж вона серйозніша, тоді варто допомогти своєму коханому впоратися з цією проблемою як можна швидше, щоб у нього не розвинувся комплекс і страх імпотенції.

Читайте також Симптоми, які вказують на високий рівень тестостерону у чоловіків