Чим замінити алкоголь, коли тягне до спиртного

Чем заменить алкоголь, когда тянет к спиртному

Що робити, якщо вас постійно тягне випити? Адже це досить небезпечний симптом, який може говорити про алкогольну залежність!

Різні алкогольні напої можна замінювати по-різному. Пропонуємо кілька рекомендацій від лікарів, як позбутися від тяги до спиртного:

1. Пиво

Дуже часто бажання випити пива насправді є звичайною жадобою і сухістю в горлі. А організм, звиклий до пивку вечорами, імітує її і вимагає пінного! У цьому випадку потрібно просто замінити пиво будь-яким іншим напоєм, наприклад газованою мінеральною водою. Якщо пива хочеться все одно, спробуйте додати до мінералці сік у співвідношенні 2:1. Це допоможе вгамувати спрагу і зніме бажання випити пива.

Чем заменить алкоголь, когда тянет к спиртному

2. Міцне спиртне (текіла, віскі, ром, горілка)

Щоб замінити для організму вплив міцних алкогольних напоїв, однією мінеральною водою вже не обійтися. Випийте 1-2 склянки зеленого чаю або міцного китайського чаю «пуер» – вони відмінно тонізують і зігрівають, особливо в холодну пору року. Важливо: уникайте кави, так як цей напій може тільки посилити ваше бажання випити спиртного!

Чем заменить алкоголь, когда тянет к спиртному

3. Вино

Вино можна успішно замінити молочними напоями або протеїновими коктейлями. Не вірте твердженням, що вечірній келих вина корисний для вашого самопочуття, адже насправді навіть маленька доза алкоголю дає додаткове навантаження на печінку та нервову систему. Замість цього випийте ввечері склянку молока з медом – цей напій зробить на вас гарне розслабляючу дію.

Чем заменить алкоголь, когда тянет к спиртному

Як ще позбутися від бажання випити

Щоб побороти бажання випити, дотримуйте кілька простих правил:

• не відвідуйте алкогольні відділи в супермаркетах
• збільшити фізичне навантаження (тренування, плавання, біг)
• не вживайте безалкогольне пиво – воно може загострити тягу до цього
• не пийте квас або газовану воду з пивних бокалів. Краще приберіть їх з очей геть, щоб вони не нагадували про пиво!

Чем заменить алкоголь, когда тянет к спиртному

Ці рекомендації допоможуть вам позбутися від тяги до спиртного. Але пам’ятайте: остаточний успіх залежить тільки від вас!

Читайте також Що таке насправді глютен і чи потрібен він вам