Чим відрізняються між собою сорбет і шербет

Чем отличаются между собой сорбет и шербет

Ви, напевно, не раз чули про десерт під назвою сорбет. Чи, все ж, шербет? Це різні речі або одне і те ж? Сайт Popsugar розібрався в цьому питанні, тому тепер ви зможете використовувати ці назви правильно!

Незважаючи на те, що визначення сорбету і шербету можна використовувати як взаємозамінні, між ними існує одне явне розходження: використання молочного інгредієнта.

Шербет

Шербет – це заморожений фруктово-молочний продукт, що містить від 1 до 2 відсотків молочного жиру з молока або вершків. Існує наступна градація молочних десертів:

• якщо продукт містить менше 1 відсотка молока, то він згадується як фруктовий лід;
• якщо кількість молока становить від 2 до 10 відсотків, продукт вважається замороженим молочним десертом;
• продукти, в яких міститься 10 і більше відсотків молока, зазвичай маркуються як морозиво.

Чем отличаются между собой сорбет и шербет

Сорбет

Продукт під назвою сорбет зазвичай передбачає заморожений десерт на основі фруктів з мінімальною кількістю молочних продуктів або з відсутністю таких. І хоча використання терміна «сорбет» не регулюється, його краще застосовувати по відношенню до десертів без молока.

Чем отличаются между собой сорбет и шербет

Отже, основна відмінність між цими продуктами полягає в тому, що шербет містить молоко, а сорбет – ні. Але, незважаючи на різницю в назвах і інгредієнтах, ці два чудових десерту є одними з найбільш смачних!

Читайте також 5 кроків до професійного приготування піци на грилі