Чим нова версія бюджетного iPhone буде краще iPhone X

Чем новая версия бюджетного iPhone будет лучше iPhone X

Шанувальники iPhone отримали новий привід для радості — скоро в магазинах з’явиться новий бюджетний телефон «яблучної» компанії.

Доступна модель буде оснащена ще більш технологічним LCD-екраном Full Active з рамками товщиною близько 0,5 мм, який, уявіть собі, за цим параметром обходить iPhone X, тримається на сьогоднішній день на вершині топа. Рамка iPhone X — «цілий» 1 мм по всьому периметру, а це значить, що він, швидше за все, поступиться новачкові.

Чем новая версия бюджетного iPhone будет лучше iPhone X

Реалізувати такий екран досить складно через особливості підсвічування. Однак рішення було знайдено — усовершенственные LCD-матриці «Japan Pixel Eyes» буде поставляти компанія Japan Display. Виробництво дисплеїв, звичайно, трохи затяглося через велику кількість браку, з-за чого реліз «бюджетника» перенесли на жовтень-листопад.

Чем новая версия бюджетного iPhone будет лучше iPhone X

За чутками, ціна на новий бюджетний iPhone складе приблизно 600-700 доларів, що істотно нижче його ціни його «старших товаришів» iPhone X 2018 – 800-900 доларів, iPhone X Plus — близько 900-1000 доларів. Саме тому прогнозують, що новий iPhone займе місце самого популярного в лінійці.

Читайте також 10 альтернативних варіантів, якими можна замінити iPhone X