Б’юті-поради для відпочинку на морському березі

Бьюти-советы для отдыха на морском берегу

Якщо ви відправляєтеся на море і хочете зберегти під час відпочинку свою фігуру та красу, ми розповімо, як це зробити.

Захист від сонця

Перше, про що варто подумати перед відпусткою у теплих краях – захист від сонця. Засоби з високим SPF фактором не тільки захищають шкіру, але і дозволяють загару лягає рівномірно. Також ви можете обзавестися активними сироватками, які відмінно нейтралізують всі види шкідливих променів.

Бьюти-советы для отдыха на морском берегу

Тренування на свіжому повітрі

Пляжний відпочинок – не привід пропускати тренування. Нанесіть сонцезахисний крем на відкриті ділянки тіла, носити легкий одяг і вперед вправлятися. Крім того, на свіжому повітрі будь-яка тренування ставати в рази корисніше.

Догляд за волоссям

На море необхідно захищати волосся від сонця і солі за допомогою спеціальних спереев. Також, після кожного миття голови потрібно користуватися маскою з відновлюючим ефектом, що допоможе вам уникнути випадання волосся.

Бьюти-советы для отдыха на морском берегу

Макіяж і парфуми

Косметологи і парфумери відтепер дозволили дівчатам користуватися декоративною косметикою і парфумами на пляжі. Тепер у складі сучасних парфумів немає інгредієнтів, що викликають пігментацію або алергію. Що стосується макіяжу, він повинен бути водостійким і, звичайно ж, доречним.

Ми поділилися з вами простими і корисними хитрощами, які допоможуть зберегти красу під час курортного відпочинку. Насолоджуйтесь літом і залишайтеся прекрасними!

  • Читайте також: 11 рішень, які допоможуть бути високоефективними навіть рано вранці