Бохо-шик: що це таке і як повторити модний образ — Спосіб життя —

0Бохо-шик: что это такое и как повторить модный образ - Стиль жизни - Бохо-шик: що це таке і як повторити модний образФото: pixabay.com/ru

Кожній жінці хочеться виділитися із загальної маси і привернути увагу, але робити це потрібно красиво. У цьому вам допоможе дивовижний стиль, який не схожий ні на один інший — бохо-шик.

Трохи історії

Стиль «бохо» народився в богемних колах. Він являє собою креативність, романтику і свободу самовираження, саме тому серед шанувальників цього стилю багато творчих людей: поети, музиканти, актори і художники. Є в цьому стилі щось циганське, неформальне, частково від хіпі, а також фолк, мілітарі і трохи етніки. Одягаючись в стилі бохо, ви не можете вийти в світ «з голочки», так як у вашому образі буде присутня легка недбалість, що надасть вам додатковий шарм. Не сумнівайтеся, ви не залишитеся непоміченою.

Бохо закріпився в умах і гардеробах модників десь у 2000-х. За це треба подякувати актрис і моделей, в основному, зарубіжних, таких як Кейт Мосс, сестри Олсен і багато інших. Суть цього напряму у тому, що потрібно жити в єднанні з природою, відчувати зв’язок з предками, тому і переваги при виборі тканин для створення образів в основному віддається натуральним матеріалам. Дуже вітаються природні ресурси: пір’я, мінерали, каміння і багато іншого.

Наш есперт, стиліст-іміджмейкер Ганна Більська, розповість, як зібрати ідеальний образ в стилі бохо-шик:

Бохо-шик: что это такое и как повторить модный образ - Стиль жизни - Стиль бохо – втілення комфорту в женственностиФото: pixabay.com/ru

Використовувані кольори і принти:

Основою основ приймаються натуральні світлі тони. Ідеально — білий, бежевий, сірий і інші приглушені відтінки. Також широко використовуються темні кольори — чорний, бордовий, темно-сірий. В акцентах допускаються яскраві кольори — червоний, темно-зелений та інші.

Віддаємо перевагу натуральним тканинам — бавовна, льон, шифон, вельвет. Вітаються хутряні та шкіряні елементи. Ну і звичайно, куди ми без деніму — це база практично для будь-якого стилю.

В стилі бохо вітаються принти, які ще більше посилять розслабленість образу, адже вона є головною відмінною рисою стилю. Чудово вписуються квіткові, етнічні, акварельні і абстрактні принти. Припустимі різноманітні написи і аплікації.

Як ми вже визначили, стиль бохо — втілення комфорту в жіночності, тому хвилясті тканини, вільний край і оверсайз (тут головне — не переборщити і намагатися поєднувати їх з облягаючими речами) — кращий вибір фасонів для цього стилю. До речі, довжина максі тут як не можна до речі (довжина максі є одним з головних трендів зими 2018-2019, — прим. WomanHit.ru).

Звичайно ж, не забуваємо про аксесуари, про яких ми вже писали, віддавайте перевагу натуральним матеріалам.

Бохо-шик: что это такое и как повторить модный образ - Стиль жизни - Не забуваємо про аксессуарыФото: pixabay.com/ru

Думка експерта Анни Бєльської:

«Аксесуари в богемному стилі підбираємо за принципом: чим більше, тим краще: великі сережки, масивні кольє і браслети, кільця з великими каменями (а якщо камені ще й натуральні, то взагалі чудово), бахрома у всіх її проявах — і все це переважно в етнічному стилі. Одним з незвичайних, але дуже цікавих і стильних аксесуарів даного стилю є чалма. Обов’язково зверніть на неї увагу, якщо готові привнести нотку богеми в свій гардероб».

Важливим аспектом вашого образу повинен стати і макіяж, приділіть йому особливу увагу.

Бохо-шик: что это такое и как повторить модный образ - Стиль жизни - Віддаємо перевагу натуральним тканямФото: pixabay.com/ru

Ганна Більська: «Макіяж і зачіска є невід’ємною частиною образу. В стилі бохо вітається нюд, природний макіяж, однак не варто нехтувати і смокі у коричневих і сірих тонах. Шикарно виглядатимуть винні губи, а для особливих модниць — брови, зачесане вгору. У зачісках зберігаємо принцип легкої розслабленості — легкі хвилі або недбала коса, також чудово буде виглядати зачіска в стилі 70-х».

Визначившись із загальною концепцією, перейдемо до вибору самих речей і їх фасонів. Вибирати будемо разом з нашим експертом:

«Отже, ми розібрали головні принципи стилю бохо. Так які ж речі використати, щоб створити гармонійний образ в даному стилі?

Спідниця-максі.

Сукня в підлогу.

Об’ємний в’язаний кардиган.

Туніка.

Крислатий капелюх.

Чалма.

Сумка з бахромою.

Джинси-кльош.

Круглі окуляри.

Хутряний жилет.

Кільце з великим каменем.

Додавши будь-яку з перерахованих речей в образ, ви вже додасте йому елемент богемності, а грамотно поєднуючи ці речі — зможете створити неповторний комплект в стилі бохо-шик».