Безглузді і непотрібні міфи про детокс, про які варто знати

Глупые и бесполезные мифы о детоксе, о которых стоит знать

Якщо ви постійно боретеся з відчуттям втоми, то прийшов час задуматися про детокс. Очищення організму від накопичених шлаків відразу ж змінить ситуацію в кращу сторону, але ви повинні бути впевнені в достовірності і користь рекомендацій щодо детоксикації.

Редакція SUPER.UA зібрала для вас декілька найпоширеніших міфів про детокс, яким давно пора перестати вірити.

1. Для детокс вам необхідна допомога

Токсини – це продукти розпаду, які виникають в процесі метаболізму і накопичуються в організмі. Наше тіло бореться з ними постійно, просто іноді ці процеси потрібно злегка підштовхнути, і для цього існує багато різних способів.

Глупые и бесполезные мифы о детоксе, о которых стоит знать

2. Детокс відбувається сам по собі

Деякі дієтологи вважають, що організм цілком здатний самоочищатися і сам, але якщо ви хочете підійти до питання професійно, то вам потрібен чіткий план дій.

3. Для очищення потрібно просто менше їсти

Різка відмова від їжі – це головна помилка, яку здійснюють бажаючі провести детокс. Неправильне голодування принесе організму більше шкоди, ніж користі, так як порушення ферментного фону призводить до проблем з метаболізмом.

Глупые и бесполезные мифы о детоксе, о которых стоит знать

4. Токсини можна вивести за допомогою натуральних соків

Свіжовичавлені соки і смузі давно вважаються основою здорового харчування, але насправді вони не такі вже й корисні. Справа в тому, що головні поживні елементи фруктів і овочів містяться в харчових волокнах, яких позбавлені соки і екстракти. Тому краще з’їдати цільні плоди.

5. Для детокс потрібна тільки дієта

Продуманий план харчування – це дуже добре, але найкращий ефект від детокс буде досягнутий тільки в поєднанні з фізичними вправами. Будь-який вид активності є сигналом для вашого тіла активізувати обмін речовин і, відповідно, швидше виводити токсини.

Глупые и бесполезные мифы о детоксе, о которых стоит знать

6. Все залежить від мотивації

Мотивація важлива, але якщо ваші цілі спочатку були нереальними, то неминуче настане розчарування. Тому краще відразу плануйте плавне і поетапне очищення організму.

Детокс – важлива умова для вашого хорошого самопочуття, але робити його потрібно правильно. Не вірте дурним міфам і досягайте найкращого ефекту від детоксикації!

  • Читайте також: 5 способів максимально ефективно використовувати голодування