Аксесуари, які дратують чоловіків — Стиль життя —

6Аксессуары, которые бесят мужчин - Стиль жизни - у чоловіків свої предпочтенияФото: pixabay.com/ru

Навіть якщо хлопець захоплюється вашим смаком, це ще не говорить про те, що його не дратують дрібниці. Зізнайтеся, у кожного в житті була така ситуація, коли хлопець відмовлявся визнавати той чи інший аксесуар на вас. Адже було.

Зрозуміло, що подібне краще попередити, ніж потім шукати способи помиритися. Та й саме бажання подобатися партнеру абсолютно природно. Тому давайте розберемося, які аксесуари залишити, а що без жалю викинути.

Аксессуары, которые бесят мужчин - Стиль жизни - виберіть більш жіночний спосіб утеплитьсяФото: pixabay.com/ru

Балаклава

Останнім часом цей оригінальний головний убір набирає все більшу популярність. Якщо ви ставитеся до шанувальників даного аксесуара, забудьте його при зборах на побачення, особливо перший. Повірте, у чоловіків ця річ викликає асоціації із злочинними угрупованнями або, в кращому разі, — лижниками.

Непрозорі окуляри-oversize

Чоловікам в принципі не подобається, коли ви ховаєте своє обличчя, хоч вам і здається, що в них ви відчуваєте себе героїнею фільму «Сніданок у Тіффані». Ви можете залишити їх на випадок походу до косметолога, щоб приховати сліди його втручання, але для походу на побачення вони не підходять зовсім.

Колготки з принтом (особливо смішним)

У холодну пору року колготки актуальні для будь-якої жінки. Однак багатьом досить швидко набридає однотонність. У гонитві за оригінальністю жінки йдуть на всілякі експерименти з кольором, візерунком і кількістю страз, однак чоловіки практично завжди налаштовані проти подібних «шедеврів». Все одно він не оцінить всю актуальність цього тренда — це питання вам краще обговорити з подругою за чашкою кави, а не зі своїм чоловіком.

Аксессуары, которые бесят мужчин - Стиль жизни - шокувати колготками чоловіка легше легкогоФото: pixabay.com/ru

Мішкувата сумка

Модниці в довгих пальто з сумкою-мішком в етнічному стилі, безумовно, виглядають актуально, однак чоловіки бачать цей аксесуар як приклад того, що жінці не було з чого вибрати. Навряд чи він наступного разу покличе вас у дорогий ресторан

Аксессуары, которые бесят мужчин - Стиль жизни - сумка-мішок чи вас украситФото: pixabay.com/ruОбувь з хутряним декором

Мова йде саме про хутряний взуття, а не на хутрі. А ви знали, що кілька модних будинків випустили зимові туфлі, облямовані хутром? Буває і таке. Чоловіки реагують на такі речі неоднозначно: частіше негативно. Тому такі сміливі варіанти підійдуть тільки для зустрічі зі «своїми» — тобто з подружками.