9 порад для холостяків від одружених чоловіків

9 советов для холостяков от женатых мужчин

Якщо ви все ще перебуваєте в пошуку своєї другої половинки, ймовірно, вам знайоме почуття самотності і нудьги. Однак не варто впадати у відчай. Сьогодні ми поділимося з холостяками цінними порадами від одружених чоловіків, які готові розповісти про особистий досвід відносин.

Порада №1

«Це може здатися дивним, але коли мій брат запитав мене, чому я одружився саме на цій дівчині, я відповів, що поруч з нею мені набагато краще, ніж без неї. Навіть стосунки з друзями можуть рано чи пізно можуть зжити себе, але з моєю дружиною мені завжди було легко … Я думаю, що це любов. Крім того, один мій друг якось сказав мені: «Любов – це не те, що ти відчуваєш, а те, що ти робиш». Відчувати любов і говорити про неї недостатньо, треба діяти в ім’я любові».

9 советов для холостяков от женатых мужчин

Порада №2

«Шукайте ту дівчину, що розділяє ваші інтереси і філософію. Апетитні форми і приваблива зовнішність – це добре, але внутрішній світ набагато важливіше».

Порада №3

«Знайдіть людину, яка буде щиро розділяти і підтримувати те, що ви робите. Наприклад, моя дружина не цікавиться футболом, але вона приходить на кожну мою гру, щоб повболівати за мене. Це робить мене щасливим».

9 советов для холостяков от женатых мужчин

Порада №4

«Якщо ви не можете повністю відкритися і довіритися своєму партнеру, значить ви ще не готові до відносин».

Порада №5

«Коли ми сперечаємося, ми не боремося один із одним, ми боремося з проблемою».

9 советов для холостяков от женатых мужчин

Рада №6

«Будьте чесні зі своїм партнером і з самим собою. Коли люди починають зустрічатися, вони часто говорять те, що, на їх думку, хоче почути інша людина. Ця тактика працює в короткостроковій перспективі, адже рано чи пізно вам доведеться розкрити своє справжнє «я». Завжди залишайтеся чесними і знайдіть того, хто чесний з вами».

Порада №7

«Не поспішайте. Якщо все буде добре, ваша дівчина завжди буде поруч. А якщо ні, вона піде від вас ще до весілля, і вам не доведеться розбиратися в справах про розлучення».

9 советов для холостяков от женатых мужчин

Порада №8

«Якщо вас щось не влаштовує у своєму партнері, вам потрібно обговорити це заздалегідь і знайти рішення проблеми, інакше далі ситуація буде лише погіршуватися. Люди не міняються і сподіватися на те, що вам вдасться налаштувати когось під себе – пропаща справа. Якщо ви відчуваєте несумісність зі своїм партнером, можливо, це просто не ваша людина».

Порада №9

«Насолоджуйтеся кожним моментом. Бути в шлюбі і бути самотнім – це зовсім різні етапи життя, кожен з яких по-своєму гарний».

9 советов для холостяков от женатых мужчин

Зверніть увагу на представлені вище поради одружених чоловіків. Сподіваємося, вони допоможуть вам сформувати більш чітке уявлення про шлюб і усвідомлено підійти до вибору своєї другої половинки.

  • Читайте також: 11 порад, як пережити розставання