9 лайфхаков ефектної подачі їжі

9 лайфхаков эффектной подачи еды

Досвідчені господині знають, що смачно приготувати їжу – це тільки півсправи, адже не менш важливо вміти красиво подати! Ось чому сервіровці потрібно приділяти достатньо уваги.

Пропонуємо 9 порад, які допоможуть вам красиво піднести гостям приготовлену їжу:

1. Маленькі порції

Ви коли-небудь звертали увагу, як подають страви імениті ресторани? Всі їх кулінарні витвори підносяться маленькими, навіть мікроскопічними порціями! А роблять вони так тому, що знають головне правило красивої подачі їжі: тарілка повинні бути наповнена всього на дві третини.

9 лайфхаков эффектной подачи еды

2. Природність насамперед

Щоб надати страві апетитність, зовсім необов’язково вирізати з овочів складні фігурні прикраси. Зелень недбало порвіть руками, хліб розламайте на нерівні скибочки – така природна подача викликає бажання з’їсти відразу все!

3. Монотонність під забороною

Людина гостріше реагує на яскраві кольори, і це відноситься не тільки до візуального, але і до смакової сприйняття страв. Навіть проста вівсянка буде смачнішим, якщо додати до неї кольорові фрукти!

4. Розумний хаос припустимо

Ідеальний порядок на тарілці буває хіба що в рекламних роликах, а в житті страви виглядають більш привабливо, якщо він трохи «неідеальні». Нехай з яйця пашот сочиться жовток, а салат буде занадто крупно нарізаний – так навіть смачніше!

9 лайфхаков эффектной подачи еды

5. Акцентуйте увагу на кращому

Намагайтеся завжди підкреслювати найбільш виграшну частину страви і не ховайте головний інгредієнт під соусом або листям салату.

6. Дотримуйтесь кулінарну геометрію

Посуд цікавої форми, незвичайна нарізка овочів і фруктів, химерно розлитий по тарілці соус – все це пробудить апетит у ваших гостей!

7. Бланшируйте зелень

Ця хитрість допоможе вам домогтися гарних смарагдових відтінків зелені і прикрасити страву більш цікаво.

9 лайфхаков эффектной подачи еды

8. Приділяйте увагу приладів

Не зациклюйтеся на стандартних правилах подачі їжі! Спробуйте використовувати замість великого блюда обробну дошку або подавайте їжу разом зі столовими приладами. Такий стайлінг завжди виглядає оригінально!

9. Створіть атмосферу

Настрій вечора дуже важливо, тому подбайте про аромалампах, свічках і приємною музиці.

9 лайфхаков эффектной подачи еды

Ці лайфхаки допоможуть вам влаштувати незабутню вечерю, який надовго запам’ятається всім гостям!

Читайте також 10 суперздатностей води в порятунку ваших страв