9 лайфхаков для комфортного сну жарким літом

9 лайфхаков для комфортного сна жарким летом

Практично неможливо виспатися в жаркій кімнаті. Якщо у вас немає кондиціонера, швидше за все, ви будете крутитися всю ніч.

Редакція SUPER.UA призводить дієві способи, як виспатися в спекотний день і без кондиціонера.

1. Тримайте спальню темної весь день

9 лайфхаков для комфортного сна жарким летом

Ймовірно, ви знаєте, що сон в темній спальні допомагає підвищити рівень мелатоніну. Але збереження закритих жалюзі і штор протягом дня також допоможуть запобігти потраплянню сонячного світла в приміщення і охолодити його. Тримайте фіранки закритими, але ввечері відкрийте вікна, щоб охолодити приміщення.

2. Використовуйте охолоджуючу подушку

Охолоджуюча подушка — відмінний спосіб знизити температуру тіла, щоб швидше заснути. Таке пристосування вставляється в подушку для сну, а потім на неї лягати голова. Охолоджуюча подушка може допомогти в перші кілька годин сну, але ви повинні розуміти, що вона не залишиться прохолодною всю ніч. Деякі маски для очей також мають прохолодними властивостями, які можуть полегшити, викликані нагріванням голови, мігрені.

3. Спіть самі

9 лайфхаков для комфортного сна жарким летом

Тепло тіла вашого партнера зробить вас спітнілими і «подарує» безсонні ночі. Якщо вам просто необхідно спати разом, переконайтеся, що ви не торкаєтесь шкірою.

4. Використовуйте вентилятор

Чи знаєте ви, що вентилятор не робить повітря прохолодним? Тим не менш, він може створити прохолодний вітерець, який допоможе охолодитися.

Розміщення вентилятора перед вікном вночі допомагає ввібрати холодне повітря зовні і перемістити його всередину.

Також можете заповнити відро з холодною водою і помістити його за вентилятором. Це посприяє циркуляції холодного повітря з відра по всій кімнаті.

5. Прийміть теплий душ або ванну перед сном

9 лайфхаков для комфортного сна жарким летом

Холодний душ дає короткочасний результат, а теплий змусить ваше тіло витрачати енергію і охолоджуватися. Це чудовий спосіб швидко заснути.

  • Читайте також: 6 принципів засмаги, розуміння яких не зашкодить шкірі

6. Використовуйте переносний кондиціонер

Кондиціонер, як і раніше є кращим пристроєм для підтримання прохолоди в спальні. Портативний кондиціонер дешевше і не збільшить ваш рахунок за електроенергію.

7. Використовуйте більш легкі постільні приналежності

9 лайфхаков для комфортного сна жарким летом

Це може здатися здоровим глуздом, але деякі люди використовують одне і те ж постільна білизна протягом усього року. Припиніть використовувати важкі ковдри влітку. Більш легкі постільні приналежності, такі як дихаючі бавовняні покривала, зроблять ваш сон краще.

8. Охолодіть постільна білизна

Приміщення ваших постільних речей в морозильник може здатися трохи екстремальним способом охолодитися, але насправді це допомагає. Покладіть ваші простирадла і наволочку в поліетиленовий пакет, а потім киньте їх у холодильник за годину до сну. Не соромтеся заморожувати ще й свою піжаму.

9. Повісьте мокрі фіранки

9 лайфхаков для комфортного сна жарким летом

Замість того, щоб покласти ваші фіранки в сушарку після прання, дайте стекти з них зайвій воді. Після цього повісьте їх на вікна і лягайте спати. Деякий час в спальні буде більш прохолодно, і ви зможете швидше заснути.

  • Читайте також: 8 пояснень, чому ви вночі рясно потієте