9 екстремальних професій, на які варто звернути увагу

9 экстремальных профессий, на которые стоит обратить внимание

Якщо ви відчуваєте, що ваше життя стало занадто нудною, а робота в офісі – це не межа мрій, то настав час кардинально змінити свою професію. На щастя, існує чимало екстремальних занять, які приносять непогані гроші.

Ось найбільш цікаві варіанти екстремальних професій.

1. Прорайдером

Прорайдером – це людина, яка професійно займається скелелазінням, серфінгом або сноубордингом. Величезний плюс цих видів спорту полягає в тому, що тут дійсно у кожного є шанс стати справжньою зіркою. Успіху домагаються навіть ті, які починають тренуватися в зрілому віці, а низька конкуренція сприяє швидкому зростанню популярності.

9 экстремальных профессий, на которые стоит обратить внимание

2. Тренер

Якщо у вас не вийшло стати зіркою екстремальних видів спорту, то не впадайте у відчай. Спробуйте стати тренером, адже ця діяльність теж непогано оплачується. Наприклад, авторитетні інструктори по сноубордингу та вейкбордингу заробляють близько 5000 євро в тиждень. Але врахуйте, що почати доведеться з якої-небудь дитячої спортивної школи.

3. Спортивний репортер

Якщо ви володієте почуттям кадру і непогано катаєтеся, то цілком можете стати успішним екстремальних репортером. Конкуренція в цій сфері залишається дуже низькою, тому у вас є всі шанси подорожувати по світу разом з іменитими спортсменами і фіксувати їх досягнення.

4. Спортивний менеджер

Отримати таку посаду непросто, але вона має всі ознаки роботи мрії. В обов’язки спортивних менеджерів входять подорожі по різних куточках планети і проведення часу в компанії кращих спортсменів світу. Звичайно, вам доведеться робити перерви на укладення договорів і організацію заходів, але в основному ви будете просто насолоджуватися життям.

9 экстремальных профессий, на которые стоит обратить внимание

5. Капітан вейк-катери

Купівля вейк-катери – це дійсно перспективне вкладення, оскільки екстремальні види спорту швидко набирають популярність. Заробітки власників такої техніки вже зараз виглядають переконливо. Єдиний мінус – кліматичні умови, які не дозволяють заробляти цілий рік.

Читайте також: 12 ідей, які дозволять отримувати пасивний дохід

6. Власник парку екстремальних розваг

Цей бізнес вимагає залучення серйозних інвестицій, але перспективи величезні. Звичайно, окупність таких проектів обчислюється роками, тому варто добре обміркувати деталі, перш ніж приймати емоційні рішення.

7. Організатор виїзних спортивних таборів

Якщо ви поки не готові вкластися у розвиток власного парку, то спробуйте організувати разове виїзне захід. Це не потребує великих витрат і практично завжди приносить непоганий прибуток. Єдине умови – ви самі повинні отримувати задоволення від спорту, інакше ви просто не зможете створити хороші умови для клієнтів.

9 экстремальных профессий, на которые стоит обратить внимание

8. Власник дрібного курортного бізнесу

Якщо ви всією душею любите екстрим, але все-таки не змогли стати спортсменом, то спробуйте відкрити невеликий курортний бізнес. Наприклад, ви можете заробляти на прокаті спорядження. Пляжні бари і кафе теж непогано заробляють.

9. Оператор канатної дороги або вейк-парку

Ці професії не вимагають ніяких специфічних навичок, але дозволяють перебувати в екстремальній середовищі. На таку роботу може влаштуватися практично будь-яка людина, який любить спорт.

Читайте також: 5 простих рішень, які допоможуть заробити додаткові гроші