8 рішень після тренування, які можуть нашкодити вам

8 решений после тренировки, которые могут навредить вам

Сьогодні ми розповімо вам про рішення, які не варто приймати після тренування. В іншому випадку ви можете завдати шкоди своєму здоров’ю і звести нанівець старання в спортзалі.

Пропускати розтяжку

По закінченню тренування не варто нехтувати 5-хвилинної розтяжкою, яка допоможе стабілізувати серцевий ритм, охолодити тіло і розтягнути м’язи. Ця частина тренування дуже важлива.

8 решений после тренировки, которые могут навредить вам

Ігнорувати перевдягання

Якщо не знімати одяг, в якій ви тренувалися, це може викликати шкірні висипання та бактеріальні інфекції. Обов’язково переодягайтесь в чисті речі відразу після занять спортом.

Не приймати душ

Прийняття душу після тренування є обов’язковою умовою. Вам необхідно змити з себе піт і бруд, інакше на тілі може з’явитися подразнення, не кажучи вже про неприємний запах.

8 решений после тренировки, которые могут навредить вам

Не їсти після тренування

Через 30 хвилин після тренування необхідно поїсти, щоб відновити сили і прискорити ріст м’язів. Не варто надовго відкладати прийом їжі, інакше це може спровокувати переїдання.

Не пити після тренування

Щоб запобігти зневоднення, потрібно пити до, під час і після тренування. В іншому випадку баланс води в вашому організмі буде порушений, що може негативно позначитися на здоров’ї.

8 решений после тренировки, которые могут навредить вам

Переоцінювати спалені калорії

Більшість людей сильно переоцінюють кількість калорій, спалених під час тренування. Навряд чи ви спалите цілу піцу або торт, з’їдені напередодні занять спортом.

Нагороджувати себе їжею

Успішно виконана тренування – не привід нагороджувати себе шкідливою їжею або алкоголем, оскільки це може уповільнити зростання м’язів і забезпечити вам надбавку у вазі. Краще нагороджуйте себе чимось їстівним: переглядом фільму, прогулянкою в парку і т. д.

8 решений после тренировки, которые могут навредить вам

Не відслідковувати прогрес

Обов’язково запам’ятайте свій прогрес в спорті. Заведіть щоденник і записуйте виконані вправи, а також свої параметри і вага, щоб стежити за змінами.

Візьміть на замітку зазначені вище помилки і постарайтеся уникати їх після тренування.

  • Читайте також: 6 факторів життя, які сприяють хорошому здоров’ю