8 онлайн-сайтів для навчання навичкам спілкування на роботі

8 онлайн-сайтов для обучения навыкам общения на работе

Навички ділового спілкування дуже важливий для будь-якого співробітника компанії. Навіть якщо ваша робота не пов’язана з прямими переговорами, ви повинні постійно вдосконалюватися, щоб уникати конфліктів і вибудовувати хороші відносини з колегами. Також врахуйте, що комунікативні навички можуть допомогти вам просунутися по кар’єрних сходах. Видання Lifehack пропонує 8 популярних сервісів для підвищення власної кваліфікації.

1. Duolingo

Це один з кращих сервісів для вивчення іноземних мов. Duolingo хороший тим, що вправи адаптуються для кожного користувача індивідуально в залежності від його навичок і розкладу занять.

8 онлайн-сайтов для обучения навыкам общения на работе

2. Coursera

Сервіс Coursera може навчити вас, як правильно вибудовувати взаємини в колективі. Якщо ви важко переносите конфлікти, то цей курс просто необхідний вам.

3. Udemy

Udemy – це масштабна платформа, за допомогою якої можна освоїти тисячі нових навичок. Якщо ви відчуваєте, що в якихось аспектах поступаєтеся іншим членам команди, то спробуйте змінити це за допомогою самоосвіти.

4. Lynda

Lynda – це ще одна відмінна платформа для швидкого навчання конкретним навичкам. Тут ви можете освоїти техніку ведення переговорів по телефону. Цей курс користується величезним попитом.

8 онлайн-сайтов для обучения навыкам общения на работе

5. Communicaid

Сервіс Communicaid допоможе вам освоїти один з найголовніших навичок – мистецтво розв’язання конфліктів. Це позбавить вас від постійних стресів на роботі.

6. Impact Factory

Якщо ваша професійна діяльність пов’язана з укладанням різних угод, то зверніть увагу на відповідний курс від Impact Factory. Він дозволить вам освоїти особливу техніку ведення переговорів.

7. Literature & Latte

Ділове спілкування не обмежується усним мовленням. Сервіс Literature & Latte допоможе вам вдосконалити навички електронного листування. Це дійсно дуже важливо, адже за статистикою майже половина угод полягає саме онлайн.

8 онлайн-сайтов для обучения навыкам общения на работе

8. Alison

Alison – це одна з найпопулярніших платформ для навчання. Придивіться до курсу невербальної комунікації. З його допомогою ви навчитеся контролювати своє тіло під час розмов. Також ви дізнаєтеся, як використовувати жести, щоб зробити свою промову більш переконливою.

Читайте також Як прийняти і полюбити нецікаву роботу