8 несподіваних причин болю в спині

8 неожиданных причин боли в спине

Біль у спині — дуже поширена проблема. Вважається, що ця недуга не піддається лікуванню і проходить сам. Але насправді, все може бути набагато складніше.

Дізнайтеся 8 причин болю в спині і як ваші звички на це впливають.

8 неожиданных причин боли в спине

1. Телевізор

Якщо ви любитель нескінченно дивитися телевізійні шоу, то будьте готові до проблем зі спиною. Вставайте кожні півгодини і робіть тридцятисекундні вправи, щоб зміцнити м’язи.

2. Куріння

Нікотин перешкоджає здоровому кровообігу в організмі, зокрема в зоні хребта. Це може викликати запалення і біль.

8 неожиданных причин боли в спине

3. Проблеми з іншою частиною тіла

Дискомфорт, який виходить з іншої області, може відчуватися в нижній частині спини. Наприклад, забій кульшового суглоба, апендицит або проблеми зі шлунком можуть викликати біль у спині.

4. Депресія

Дослідження, опубліковане в PAIN, показує зв’язок між болями в попереку і депресією. Впоратися з цією проблемою допомагає медитація.

8 неожиданных причин боли в спине

  • Читайте також: 8 обьяснений, чому ви вночі рясно потієте

5. Занадто багато тренувань

Занадто багато важких вправ можуть викликати біль у спині. Нормальна м’язова біль зазвичай проходить на наступний день. Але затяжна, яка продовжується на наступні кілька днів після тренування, свідчить про те, що необхідно звернутися до лікаря.

6. Неправильні аксесуари

З часом, дисбаланс ваги від тяжкості сумки може викликати дискомфорт у нижній частині спини. Щоб запобігти це, чергуйте плече, яке ви використовуєте, щоб нести сумку.

8 неожиданных причин боли в спине

7. Інфекція сечових шляхів або камені в нирках

Ці захворювання можуть викликати запалення сечового міхура, що призводить до хворобливих відчуттів в області живота і спини. Зверніться до лікаря при перших ознаках інфекцій сечових шляхів: біль або печіння під час сечовипускання і необхідність часто мочитися.

8. Недіагностовані проблеми зі здоров’ям

Біль у спині також може бути ознакою раку яєчників або раку легенів. При частих і сильних болях, пройдіть медичний огляд.

8 неожиданных причин боли в спине

  • Читайте також: 6 факторів життя, які сприяють хорошому здоров’ю