8 нескладних вправ, щоб вдихнути нове життя в твій день

8 нескладних вправ, щоб вдихнути нове життя в твій день

Ідеї краси /
Ідеї вправ Стандартне бажання середньостатистичного людини — добре виглядати, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Адже ми, найчастіше, так утомляемся на роботі і від домашніх обов’язків, що немає ні часу, ні бажання організувати себе на похід у спортзал. Максимум на що ми можемо зважитися — це кілька простих вправ в домашніх умовах. Але що ж, це зовсім не проблема! Наші 8 нескладних вправ допоможуть вам завжди бути у формі, піднімуть настрій і допоможуть перезарядити ваш день морем позитивних емоцій!

8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 1 з 8
8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день 8 несложных упражнений, чтобы вдохнуть новую жизнь в твой день

3 простих вправи вдихнуть у твій день нове життя

Розминка для рук: Вправи допоможуть розім’яти грудну клітку і плечі, зміцнити верхню частину спини, нормалізувати поставу і, що найважливіше, покращують кровообіг.1. Відведи плечі назад і поверни їх у вихідне положення. 2. Зафіксуй руки на ширині плечей і продовжуйте відводити плечі назад, тільки тепер задій ще й лікті. 3. Зобрази в повітрі велике коло за допомогою обох рук, обертаючи їх у зворотному напрямку. Повторіть п’ять разів. Ти повинна відчувати рух лопаток при виконанні всіх вправ.

Горизонтальні рухи зміцнять твої сідниці, таз і щиколотки

Ногу вгору: Якщо ти бігаєш зранку, ти можеш почати розминку ще до того, як покинеш ліжко. Ці горизонтальні рухи зміцнять твої сідниці, таз і — що дуже важливо для бігунів-твої кісточки.1. Ляж на бік, ноги тримай рівно. Напруж м’язи сідниць, щоб підняти ногу, яка знаходиться зверху, на рівень стегна. Тримай рівновагу корпусом(не допомагай собі руками). 2. Виконай помахи вперед верхньої ногою, одночасно витягнувши носок, повернутий всередину. 3. Напружуючи сідничні м’язи відведи ногу назад, носок обернутий назовні. Повтори 10 разів, повернися на інший бік.

Використовуй м’яч для гольфу в простих вправах

Навіть якщо за вікном зима, і зовсім не сезон для гри в гольф, не залишай м’яч для гольфу припадати пилом у шафі.1. Сидячи на робочому місці, розмісти м’яч для гольфу під свою стопу(для цих цілей можна використовувати і інший м’яч, але для гри в гольф підійде краще всього). 2. Штовхай м’яч, здійснюючи легкі масажні рухи. Використовуй м’яч для масажу стоп, п’ят і навіть пальців ніг.

Проведи їх з користю час спостереження за каструлею на плиті

Боксер: Для зміцнення верхньої частини тулуба тобі знадобиться тільки рушник.1. Долоні дивляться вгору, міцно затисни рушник і зігни руки в ліктях під кутом 90 градусів. 2. Імітуй удар, права рука висунута вперед у той час, коли лівий лікоть відведена назад. Стеж, щоб твої руки працювали синхронно. Потім поміняй руки. Зафіксуйте положення корпусу, він не повинен обертатися і плечі повинні залишатися рівними. Продовжуй вправу до тих пір, поки на плиті не скипить вода.

Позбудься болю у суглобах за одну хвилину

Двох крокове вправа подарує тобі легкість движения1. Постав праву ногу, зігнуту в коліні, на ліжко. Ліва нога випрямлена і стоїть на підлозі. Потягни стегно вперед, але не дозволяй правого коліна виходити за область пальців ніг. Зафіксуйте положення на 5 секунд. 2. Випрями спину, потягнися пальцями ніг і стопою до основи ноги таким чином, щоб на ліжку залишилася тільки твоя п’ята. Спину і плечі тримай рівно. Зафіксуйте положення на 5 секунд. Повтори 3 рази, потім поміняй ноги.

Вправляйся і чисть зуби,- роби 2 корисних справи одночасно

Це вправа поліпшить твою координацію і призведе тіло в тонус.1. Почни вправу стоячи на правій нозі. Напруж сідничний м’яз, стеж, щоб твоє становище було стійким. 2. Стопу лівої ноги поклади на внутрішню частину стегна правої ноги вище коліна. Тримай в напрузі м’язи обох ніг. Продовжуй вправа 30 секунд, після чого поміняй ноги і стопи.

Самий ефективний спосіб позбутися від роздратування, викликаного рекламою, під час улюбленого телешоу

Почни з положення «прямо перед собою» або «на боці», виконуючи його протягом 1 рекламного ролика. Потім збільш час до 2-х , 3-х рекламних роликів і так далі. Поступово збільшуй час виконання. Якщо одне з положень стає занадто складним, спробуй міняти позиції. Тільки стеж, щоб твої стегна і коліна не торкалися підлоги під час такої зміни.»Прямо перед собою»: Упор на руки, зігнуті в ліктях і на пальцях ніг. Стеж, щоб корпус тримався рівно і сідниці не піднімалися вище.»На боці»: Лягти на правий бік, права рука зігнута в лікті, фіксує положення корпусу на підлозі, голова і шия напружені. Стегна повинні знаходитися на одному рівні з плечима.

Розминка після душа пройде швидше, ніж твоє волосся висохнуть

Розтяжка: Зупинися на думки швидко вибігти з душу і продовжити збори на роботу. Візьми рушник і попрацюй над зміцненням своїх трицепсів, плечей, корпуса-все це ти легко встигнеш закінчити швидше, ніж твої волосся стануть абсолютно сухими.1. Рівні руки підніми вгору, захопивши, попередньо згорнуте в трубочку рушник обома руками за протилежні краї. Занеси рушник над головою, долоні дивляться вперед. Працюй м’язами в області пахв і трицепсами, натягуючи рушник таким чином, ніби ти намагаєшся розірвати його на дві частини. Тримай корпус рівно, не выгибай спину. Повторюємо вправу 10-30 секунд.2. Продовжуй натягувати рушник і додай зворотні випади: одну ногу відведи назад, зігни коліна і опустися на підлогу. Піднімися, зробивши наголос на м’язи стегна на опорній нозі. Повтори вправу 10-20 разів.Ці прості, незвичні, але дуже ефективні вправи легко включити в твій повсякденний побут. Вони розбавлять рутинні справи, піднімуть настрій і доставлять задоволення! Будь в формі і в хорошому настрої день за днем, кожен день!