8 корисних порад, як збалансувати роботу з дому

8 полезных советов, как сбалансировать работу из дома

На перший погляд робота на дому здається дуже привабливою, однак, живучи у великій родині виникає маса різних труднощів. Сьогодні ми розповімо вам про те, як збалансувати віддалену роботу.

Будьте чесні зі своїми клієнтами

Якщо ви живете у великій родині, з дітьми, собакою, кішкою і т. д., попередьте про це своїх клієнтів. Таким чином вам не доведеться пояснювати дитячий плач, шум або гавкіт на тлі під час телефонних розмов.

8 полезных советов, как сбалансировать работу из дома

Облаштуйте робочу зону

Облаштуйте власний домашній офіс, в якому ви будете працювати. Не варто працювати лежачи на дивані або сидячи на кухні. У вас повинен бути окремий куточок, виключно для ведення важливих справ. Якщо у вас є така можливість, виділіть під офіс цілу кімнату і попросіть рідних стукати перед тим, як зайти.

Розташуйте монітор подалі від очей

Не забувайте про негативний вплив випромінювання від екранів комп’ютерів і телефонів. Працюючи на дому, розташовуйте свій монітор на відстані витягнутої руки, щоб не завдати шкоди зору.

8 полезных советов, как сбалансировать работу из дома

Дозвольте дітям допомогти вам

Якщо у вас є діти, робота на дому може здатися нереальним. Однак у такому випадку варто підключити дітей до робочого процесу і чимось зацікавити. Дозвольте їм помалювати на непотрібних вам аркушах або допомогти вам розкласти предмети на столі.

Знайдіть друзів, які теж працюють вдома

Знайдіть друзів, які також працюють на дому, щоб ділитися один з одним досвідом і дізнаватися щось нове.

8 полезных советов, как сбалансировать работу из дома

Прокидайтеся рано

Починайте свій день рано вранці, щоб все встигати: приготувати сніданок, присвятити час собі, зробити зарядку, відповісти на повідомлення і т. д.

Працюйте не тільки вдома

Перевагою віддаленої роботи є те, що ви можете працювати де завгодно: вдома, в кафе, в машині, в подорожі, в бібліотеці і т. д. Ваших клієнтів хвилює лише результат.

8 полезных советов, как сбалансировать работу из дома

Плануйте свій час

Заведіть щоденник або скачайте програму по плануванню часу, щоб грамотно розподіляти завдання на день.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вам налагодити віддалену роботу і отримувати від неї задоволення.

  • Читайте також: 9 лайфхаков для комфортного сну жарким літом