7 важливих вправ, які необхідні вашому тілу

7 важных упражнений, которые необходимы вашему телу

Хочете швидко привести себе в належну форму і підтягти тіло? Тоді регулярно виконуйте супер-ефективні вправи, якими ми поділимося нижче.

Випади

Візьміться руками за петлі TRX, руки зігніть в ліктях, вирівняйте спину. Зігніть праву ногу і підніміть її, поки стегно не виявиться паралельно підлозі. Відведіть праву ногу назад, а ліву зігніть під прямим кутом. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу з іншою ногою. Зробіть 3 підходи по 15 разів.

7 важных упражнений, которые необходимы вашему телу

Стрибки з присіданням

Візьміться руками за петлі TRX, поставте ноги на ширину плечей, руки зігніть в ліктях. Присядьте, згинаючи коліна під прямим кутом. Зробіть різкий стрибок вгору з присідання і знову приземлитеся в позу «стільця». Продовжуйте стрибати протягом 2-х хвилин.

Тяга до грудей

Візьміться руками за петлі TRX, руки випрямити, лопатки зведіть. Спину тримайте рівною, коліна не згинайте. Зігніть руки в ліктях і підтягніть корпус до петель. Поверніться у вихідне положення і зробіть 3 підходи по 30 секунд.

7 важных упражнений, которые необходимы вашему телу

Віджимання на одній нозі

Візьміться руками за петлі TRX, тримайте руки широко, корпус нахиліть вперед, як в упорі лежачи. Підніміть одну ногу і тримайте на вазі. Згинайте руки під прямим кутом і повільно опускайте корпус. Поверніться у вихідну позицію і повторіть 8-10 разів. Зробіть 3 підходи.

Вправа «скелелаз»

Надіньте петлі TRX на шкарпетки. Встаньте в планку на прямих руках, напружте прес, вирівняйте спину. По черзі згинайте праве і ліве коліно, підтягуючи їх до грудей. Зробіть 3 підходи по 30 секунд.

7 важных упражнений, которые необходимы вашему телу

Бічна планка

Надіньте петлі TRX на шкарпетки і оберніть тіло вправо, прийнявши бічної планки з опорою на лікоть. Другу руку підніміть вгору, напружте прес. Утримуйте позу 30 секунд, потім поміняйте бік.

Вправа «куточок»

Надіньте петлі TRX на шкарпетки і прийміть положення планки на прямих руках. Напружте прес і підніміть таз максимально вгору. Поверніться у вихідне положення і зробіть 3 підходи по 30 секунд.

7 важных упражнений, которые необходимы вашему телу

Виконуйте наведені вище вправи на регулярній основі, щоб зміцнити м’язи і відточити фігуру.

  • Читайте також: 4 базових елементи хорошої розтяжки