7 простих секретів, які варто запозичити у французьких дівчат

7 простых секретов, которые стоит позаимствовать у французских девушек

Французів вважають найбільш стильними людьми на планеті. Те, як вони ідеально зав’язують шарфик, як вишукано прикрашають десерти – все це не може не захоплювати. Стиль французів пізнаваний. Він поширюється на все, що вони роблять – у тому числі і на інтер’єр. Безтурботна естетика, вишуканість і елегантність. Французькі будинки і квартири відрізняються від наших. Найдивніше те, що здається, ніби вони навіть не намагалися щось зробити, щоб їх будинок сподобався гостям. Все виглядає дуже невимушено і просто.

Для того, щоб інтер’єр став такою ж бездоганною, як у французів, не потрібно народжуватися в Парижі. Ми б хотіли поділитися з вами кількома секретами, завдяки яким ви вдихнете французький шик у ваш будинок.

Будьте «недбалими»

7 простых секретов, которые стоит позаимствовать у французских девушек

Французи не допускають нагромадження деталей і стилів. Житло має бути безтурботним і навіть недбалим, щоб створювалося відчуття незавершеності. У цьому чарівність французького стилю: старовинний портрет з потертої рамою, м’ятий підодіяльник в спальні і т. д.

Додайте неперевершену родзинку в інтер’єр

Французькі інтер’єри рідко бувають кричущими, але це не означає, що їх стиль завжди по-сільському простий. Ви можете побачити в їх будинках вінтажну або антикварні люстру: чим старше – тим краще. Таким чином французи роблять свій стелю оригінальним: здається, ніби він зберігся ще з часів Марії-Антуанетти.

Цінуйте старовинні речі

7 простых секретов, которые стоит позаимствовать у французских девушек

Багато французькі будинки схожі на пам’ятники архітектури: вони дуже старі і пережили чимало десятиліть і навіть століть. Французи дуже цінують історію своєї країни, тому ніколи не псують те, що, можливо, хтось порахував би мотлохом, яке потрібно викинути. До того ж ці деталі інтер’єру стають мало не головною прикрасою їх будинків: вони ніколи не сховають паркет з укладанням «французька ялинка» під килимом або ковроліном. Якщо у вас якісь різьблені скульптури з дерева, побілити стіни, щоб вони не відволікали увагу від головного експоната кімнати».

Віддавайте перевагу приглушені тони

Рідко можна побачити сміливі та яскраві шпалери у французькому будинку. Приглушені кольори діють на людину заспокійливо, вони не відштовхують. Подумайте про білому, сірому, пісочному, бежевому або блідо-м’ятному кольорі. Яскраві акценти ви можете зробити на декоративних елементах (подушках, покривалі, картині тощо).

Приймайте ванну з шиком

7 простых секретов, которые стоит позаимствовать у французских девушек

Французи бережуть воду і дуже швидко приймають душ, але це не означає, що вони не люблять приймати ванну. Вони обожнюють розслаблятися в елегантній порцелянової ванні: одного погляду на цю красиву ванну досить, щоб захотіти в ній повалятися.

Покажіть багатство в деталях

Незважаючи на те, що французи люблять простоту, вони можуть додавати в інтер’єр дорогі і вишукані деталі: наприклад, позолочене дзеркало або шикарні довгі шовкові штори. Але їх не повинно бути багато, так як це виглядає надто помітно.

Зменшіть гардероб

7 простых секретов, которые стоит позаимствовать у французских девушек

Французькі гардеробні відрізняються від наших: вони набагато менше. Якщо у нас жінки мріють про те, що зробити окрему кімнату з шафами для всієї своєї одягу, то француженки поміщають свій гардероб, шафа з безліччю поличок для білизни і аксесуарів. Шафа можна помістити прямо в спальні, або поставте невеликий шафа у ванній кімнаті, де ви будете зберігати білизну і рушники.

Читайте також: Неочевидні лайфхаки французів, які роблять прання простіше