7 продуктів харчування, здатні перемогти безплідність

7 продуктов питания, способные победить бесплодие

За останні сторіччя роль жінки в сучасному суспільстві істотно змінилася: жінки більше не зобов’язані сидіти вдома, вести господарство і доглядати за дітьми. Чи є щось, чого сучасна жінка не може робити? Сьогодні жінкам підвладні будь-які професії і заняття. Незважаючи на величезну підтримку з боку більшості чоловіків, такий темп життя все ж відкладає свій відбиток. Сучасні представниці слабкої статі часто стикаються з проблемою безпліддя — статистика показує, що 1 з 6 пар не можуть зачати дитину.

Ці продукти допоможуть знизити вплив негативних факторів сучасного темпу життя і пробудять жіночий організм!

1. Боби

7 продуктов питания, способные победить бесплодие

Якщо ви не належите до числа любителів бобових — саме час їх полюбити! Боби повні так званим «пісним» білком і залізом, які активно беруть участь в русі яйцеклітин. Бобові рослини також багаті клітковиною і низькокалорійні, корисні для травлення і вашої фігури. Додавайте боби в улюблені страви або вживайте, як перекус.

2. Омега-3 жири.

7 продуктов питания, способные победить бесплодие

Ці корисні жири допомагають при зачатті і підвищують фертильність жінок. Жирні кислоти також зменшують запалення в області тазу і цервікального каналу, що покращує його прохідність для сперматозоїдів. Лікарі рекомендують регулярно вживати омега-3 жирні кислоти протягом щонайменше 3 місяців до зачаття.

3. Ягоди

7 продуктов питания, способные победить бесплодие

Будучи багатими антиоксидантами, ягоди, також підвищують ваші шанси зачати дитину. Вони зменшують клітинні пошкодження і захищають органи від дії вільних радикалів. Це діє на організм загальнозміцнюючу і, відповідно, ваші шанси завагітніти ростуть!

4. Молочні продукти

7 продуктов питания, способные победить бесплодие

Їжа, багата кальцієм, зміцнює не тільки кістки, але і вашу репродуктивну систему. Молочна продукція містить багато білка поліаміну, який покращує стан яйцеклітин і нормалізує функцію яєчників. Це допомагає вирішити проблеми з овуляцією.

  • Читайте також: 12 супер вправ, які допомагають жінкам

5. Ямс (солодкий картопля)

7 продуктов питания, способные победить бесплодие

Повір’я про те, що ямс (або солодка картопля, або батат) підвищує шанси завагітніти, нещодавно підтвердилося науковими дослідженнями. Особливо корисний цей овоч у перші два тижні менструального циклу, так як він здатний продовжити овуляционное «вікно» і, тим самим, збільшити шанси на зачаття. Ямс також сприяє балансу прогестерону і естрогену в організмі жінки, що підготовляє її до зачаття.

6. Листова зелень

7 продуктов питания, способные победить бесплодие

Зелень багата фолатами та іншими поживними речовинами, які покращують загальний стан здоров’я. Також, зелень благотворно впливає на психічне здоров’я і рівень стресу. Ці два чинники мають безпосередній вплив на менструальний цикл і підвищують шанс завагітніти.

7. Мигдаль

7 продуктов питания, способные победить бесплодие

Мигдаль підвищують ваші шанси зачати здорову дитину, так як містяться в ньому вітамін А, біотин, мідь, магній покращують якість яйцеклітин. Регулярне вживання мигдалю (без шкірки) знизить ризик вроджених патологій у малюка.

Якщо ви серйозно налаштовані пізнати щастя материнства – так само серйозно поставтеся до свого раціону. Намагайтеся правильно харчуватися, вживати продукти з цього списку, а також частіше гуляти на свіжому повітрі. Редакція SUPER.UA бажає міцного здоров’я вам та вашим малюкам!

  • Читайте також: 9 симптомів раку яєчників, про які повинна знати кожна жінка