7 порад, з якими відмова від куріння буде безболісним

7 советов, с которыми отказ от курения будет безболезненным

Напевно, в світі не залишилося людей, які не знають про шкоду куріння, але багато хто все одно не можуть позбутися цієї звички. Мільйони курців дійсно щиро намагаються кинути, але позитивного результату досягають лише одиниці. Справа в тому, що відмова від цієї звички надто складний із-за безлічі факторів.

Ось кілька порад, які допоможуть зробити цей процес не таким болючим.

7 советов, с которыми отказ от курения будет безболезненным

1. Позбавтеся від факторів, які провокують куріння

Просто поспостерігайте за власною поведінкою протягом декількох днів і визначити всі фактори, які викликають непереборне бажання покурити. Потім просто намагайтеся уникати всього, що провокує вас. Це дуже допоможе на початковому етапі.

2. Заручіться підтримкою сім’ї та друзів

Розкажіть всім близьким про те, що прийняли рішення відмовитися від куріння. Їх підтримка може зіграти ключову роль. Також ви отримаєте додаткову мотивацію, оскільки захочете стримати свою обіцянку.

7 советов, с которыми отказ от курения будет безболезненным

3. Запишіться в групу підтримки

Психологія відіграє вирішальну роль при відмові від цієї шкідливої звички, тому спробуйте взяти участь в групі підтримки. Ймовірно, ви зможете обмежитися лише кількома зустрічами, але спілкування з однодумцями просто необхідно для досягнення результату.

Читайте також: Шокуючий відеоролик, який показує різницю між легкими здорової людини і курця

4. Займіть свій розум

Ви повинні просто забути про існування сигарет. Для цього потрібно знайти яке-небудь цікаве хобі, яке буде відбирати у вас весь вільний час. Такий спосіб дійсно працює. Наприклад, спортивні вболівальники навіть не згадують про куріння під час перегляду футбольних матчів.

7 советов, с которыми отказ от курения будет безболезненным

5. Навчіться розслаблятися

Стрес – це один з головних факторів, який змушує курця дістати сигарету з пачки. Спробуйте зайнятися медитацією. Це зробить вас більш спокійними і врівноваженими, а також позитивно позначиться на самоконтролі.

6. Багато пийте

Пляшка прохолодної води повинна завжди знаходитися у вас під рукою. Кожен раз, коли ви відчуваєте бажання покурити, зробіть кілька великих ковтків. Дуже ймовірно, що це допоможе вам викинути сигарету.

7 советов, с которыми отказ от курения будет безболезненным

7. Нагородіть себе

Якщо вам вдалося провести день без куріння, то ви заслуговуєте на невелику нагороду. Це може бути будь-яка річ, яка викликає позитивні емоції. Заохочення самого себе – один з кращих способів підтримання мотивації.

Читайте також: Як уникнути збільшення ваги при відмові від паління