7 порад від чоловіків, як зберегти тривалий щасливий шлюб

7 советов от мужчин, как сохранить длительный счастливый брак

Багато статей про те, як зберегти шлюб, прищеплюють думку про те, що сімейні стосунки — це важка робота, а не легке задоволення. Однак шлюб як раз і має бути в радість, а не тягарем для того, щоб мати довге життя. Будь-яка пара, яка прожила разом багато років, скаже вам, що зберегти сім’ю в цілості їм допомогли не якісь титанічні зусилля, а лише невеликі трюки. Ось 7 «вивертів», про яких ресурсу Fatherly розповіли чоловіки, щасливі у шлюбі:

7 советов от мужчин, как сохранить длительный счастливый брак

Ходити на побачення

Люди, які живуть у щасливому шлюбі, знають, що потрібно ходити на побачення не тільки в цукерково-букетний період, але і через 5, 10 і більше років після весілля. Традиція ходити в кіно, ресторан або просто на прогулянку по нічному місту без дітей хоча б раз у місяць буде сприяти зміцненню ваших відносин.

«Ми постійно ходимо на побачення без дітей — і якісно проводимо час удвох», — розповів Деймон Найлер, який водить дружину в кінотеатр кожні вихідні незалежно від того, що в прокаті.

Пам’ятати її переваги

Дама вашого серця любить бузкові тюльпани і ненавидить Рафаелло? Краще запам’ятати ці невеликі примхи разом з усіма пам’ятними датами та іншими важливими моментами, які особливо цінує ваша друга половинка.

«Якось, коли дружина лежала вдома на останніх місяцях вагітності, я запросив додому скрипалів. Вона була дуже здивована, але раділа, як дитина», — розповів Джон Ордовер, житель Брукліна (у щасливому шлюбі вже 20 років). Чоловік також розповів, що регулярно балує дружину азіатськими солодощами з найближчого магазину, які вона так любить.

Відвідувати місця «минулої слави»

Сертифікований психолог з питань сім’ї Шломо Слаткин з Балтімора розповів, що час від часу возить дружину в місця, які вони відвідували разом в молодості. «Фізична повернення в місця наших перших побачень допомагає знову привнести колишню іскру в стосунки», — каже щасливий чоловік.

7 советов от мужчин, как сохранить длительный счастливый брак

Розуміти любовний мову один одного

Батько чотирьох дітей Харрісон Роджерс давно зрозумів, що для його дружини більш важливі дії як прояви любові, тоді як для нього самого цінні саме слова. «Життя навчило мене, що дружина буде рада, якщо я відкладу все робочі обов’язки і дороблю полички в коморі, як обіцяв, а вона в свою чергу запам’ятала, що мене потрібно обов’язково за це похвалити», — говорить досвідчений чоловік.

Робити романтичні вчинки

«Я везу її в місця, в яких ми до того ніколи не були, і вона не знає, куди ми прямуємо, до самого прибуття», — розповів батько двох дітей Білл Фуллер. Коли він робить такі сюрпризи, то при цьому бере на себе всі організаційні питання: бронювання житла, пошук нянь для дітей і так далі. Якщо вони приїжджають на концерт, Білл по можливості намагається домовитися з групою, щоб музиканти обов’язково зіграли улюблену пісню його дружини.

7 советов от мужчин, как сохранить длительный счастливый брак

Домагатися її, як раніше

Улісс Калабриан, одружений вже більше 14 років, розповів, що як мінімум раз на місяць обов’язково радує свою дружину любовними записками, залишаючи їх на панелі її авто або на холодильнику. «Цей романтичний меседж — перші слова, які вона читає з ранку», — говорить турботливий сім’янин.

Робити компліменти

«Це може здатися банальним, але дуже важливо повторювати своїй дружині, як класно вона виглядає, і дякувати їй за всякі дрібниці. Моя дружина постійно піклується про дітей і про мене, і я намагаюся дякувати їй за це з допомогою невеликих подарунків час від часу. Мені здається, так вона розуміє, що я ціную все те, що вона робить», — розповів Марк Вайлдс, що живе в щасливому шлюбі вже більше 20 років.

Читайте також 10 важливих ознак нездорових сімейних відносин