7 порад щодо безпеки під час подорожі з домашніми тваринами

7 советов по безопасности при путешествии с домашними животными

Якщо ви подорожуєте зі своїми домашніми тваринами, ви несете відповідальність за їх здоров’я і безпеку. Щоб подорож з вихованцями пройшло гладко, зверніть увагу на поради, якими ми поділимося нижче.

Домашні тварини повинні перебувати на задньому сидінні

Ніколи не садіть домашніх тварин на переднє сидіння машини, інакше у випадку аварії вони можуть серйозно постраждати. Крім того, не варто садити вихованця на коліна.

Транспортуйте вихованця в клітці або сумки-переноски

Якщо ви їдете в машині зі своїм вихованцем, він повинен перебувати на задньому сидінні в спеціальній клітці або сумці-перенесенні. Якщо собака велика, ви можете пристебнути її ременем безпеки.

7 советов по безопасности при путешествии с домашними животными

Тримайте вікна машини закритими

Не дозволяйте собакам висовувати морду в вікно, оскільки при різкому гальмуванні або зіткненні собака може випасти з машини або пошкодити шию.

Візьміть з собою іграшки вихованця

Якщо ваш вихованець нервує під час поїздок, візьміть з собою улюблені іграшки або зручне ковдру, що допоможе йому розслабитися.

Робіть зупинки

Якщо ви їдете на машині, робіть зупинки кожну годину, щоб ваш вихованець міг вийти і трохи погуляти, випити води, поїсти і розім’ятися.

7 советов по безопасности при путешествии с домашними животными

Ніколи не залишайте вихованця одного в машині

Якщо влітку ви припаркуете автомобіль на сонці, закривши вікна і двері, температура в салоні зможе досягти позначки в 70 ° C. Цього досить, щоб викликати тепловий удар як у тварин, так і у людей, тому ніколи не залишайте своїх вихованців у машині.

Напишіть свої дані на ошийнику тварини

Прикріпіть до ошийника свого вихованця бейдж з вашим номером телефону. Це може стати в нагоді у випадку, якщо ваш вихованець загубиться.

7 советов по безопасности при путешествии с домашними животными

Візьміть на замітку поради, описані вище, що допоможуть вам полегшити подорож з домашніми тваринами.

  • Читайте також: Ті самі продукти, які варто їсти при поганому настрої