7 порад для схуднення від Насті Каменських

7 советов для похудения от Насти Каменских

Настя Каменських завела спортивний щоденник в Instagram, в якому ділиться своїми секретами схуднення. Співачка наполегливо трудиться в тренажерному залі, бігає вранці і дотримується дієти. У своєму онлайн-щоденнику вона викладає фото і ділиться секретами схуднення, додаючи хештег #спортНастя.

1. Запам’ятайте, що зайва вага – це психологічна проблема

7 советов для похудения от Насти Каменских

Якщо людина багато їсть і не може насититься, значить, у нього психологічні проблеми. Він ніби вибудовує навколо себе фортецю з жиру, щоб до нього не могли пробратися і зробити йому боляче. А коли він стає товстим, всі навколо говорять: «Ой, ти такий товстий!». І людина починає їсти ще більше. Настя каже, що довго мучила себе поганими дієтами і деякий час у неї виходило тримати форму, але любов до їжі не йшла. Зрештою, коли її вага дійшов до немислимої і «не зіркової» позначки, вона почала аналізувати свій психологічний стан.

2. Дотримуйтесь режим

7 советов для похудения от Насти Каменских

Режим — найголовніше в спортивній, тобто правильною, дієті. Весь секрет в тому, щоб харчуватися регулярно і в один і той же час».

3. Знайте, як не набирати вагу після свят

7 советов для похудения от Насти Каменских

Настя сказала, що багато задають їй питання: як не об’їстися до свята? Вона відповідає всім, що потрібно приходити в гості ситим. Але якщо все-таки ви опинилися за святковим столом лицем до лиця з олів’є і оселедцем під шубою, зупиніться і покладіть вилку на місце. Кілька ложок такого салату — ще годину роботи на біговій доріжці, а це значить, ви віддаляєтеся від своєї мети. Я думаю, сьогохвилинне задоволення не варто того.

4. Робіть розумні покупки

7 советов для похудения от Насти Каменских

Співачка сказала, що не купує продукти, від яких товстіє. У неї вдома ви не знайдете хліба, цукерок, сосисок, консерв, різних смаколиків, які їдять, сидячи біля телевізора і т. д. Не тягніть додому шкідливу їжу! Ви ж знаєте, як це буває: береш ласощі для гостей, на всякий випадок, і в той же вечір вони потрапляють до тебе в шлунок.

5. Їжте домашню їжу

7 советов для похудения от Насти Каменских

Кожен день Настя готує собі їсти на цілий день. Це займає вранці приблизно півтори години. Також вона зазначила, що дієта це дорого і клопітно, але зате виходить шикарний результат.

6. Ставте чіткі цілі

7 советов для похудения от Насти Каменских

Перші 10 хвилин на біговій доріжці здавалися Насті вічністю, але я не здалася. Їй треба було влізти у вечірній сукні, і думка про це допомогла їй пробігти вже 20 хвилин. Коли вона зважилася подолати 30-хвилинний бар’єр, то думала тільки про свою заповітну мрію. Поставте собі чітку мету. Це повинна бути не просто цифра на вагах, а те, заради чого ви хочете змінитися. Це може бути заради здоров’я, заради улюблених людей або нових кар’єрних вершин.

7. Дотримуйтеся системності

7 советов для похудения от Насти Каменских

Успішна людина — системна людина. Щоб краще запам’яталася пісня, потрібно частіше повторювати приспів, а щоб м’язи увійшли в тонус, потрібен систематичний набір вправ.

  • Читайте також: 3 правила життя, з якими ви назавжди забудете про целюліті