7 помилок макіяжу, які не можна допускати влітку

7 ошибок макияжа, которые нельзя допускать летом

Є цілий ряд літніх дилем краси, про яких варто подбати вже зараз. Бажання виглядати схожою на бронзову богиню біля басейну може стати досить складним завданням, якщо тіло разгорячилось і постійно капає піт з чола, псуючи косметику.

Редакція SUPER.UA наводить сім помилок макіяжу, які не можна допускати в жаркий час, якщо хочете виглядати бездоганно на пляжі або біля басейну.

1. Пропуск зволоження

7 ошибок макияжа, которые нельзя допускать летом

Спека і прямі промені сонця можуть виводити гідратацію та олії зі шкіри, тому ви не повинні ігнорувати додаткове зволоження. Крім того, якщо ви маєте свою шкіру кремами кожен день і раптово вона не отримує зволоження, тоді вона перейде в режим зневоднення. Ваша шкіра стане компенсувати нестачу води, і тоді її стан буде погіршуватися. Якщо ваш звичайний зволожуючий крем відчувається на шкірі занадто важким в спеку, перейдіть на більш легку, більш зручну для живлення формулу, таку як безмасляний гель або мус.

2. Використання нової косметики або темних відтінків

7 ошибок макияжа, которые нельзя допускать летом

Покупка нової косметики може обернутися справжньою катастрофою. Так, зимові відтінки макіяжу можуть або зістарити вас, чи не підійти до нового кольору шкіри. До того ж, не варто забувати, що не вся косметика адекватно реагує на шар сонцезахисного крему. Також варто поміняти свій тональний крем на легкий крем з тонуючим або матуючим ефектом.

3. Використання масляних косметичних продуктів

7 ошибок макияжа, которые нельзя допускать летом

Більшість людей з нормальною або сухою шкірою взимку можуть помітити, що їх шкіра блищить або ставати жирної влітку. Крім того, залежно від їх способу життя вони можуть виявити, що їх пори можуть засмітитися. У цьому випадку варто переключитися на безмасляні косметичні продукти в жаркі літні місяці, щоб забезпечити зносостійкість і зменшити блиск.

4. Використання пудри

7 ошибок макияжа, которые нельзя допускать летом

Прагнучи контролювати блиск, жінки часто покривають особа рясної пудрою. Виберіть легкий напівпрозорий порошок для матування шкіри замість мінеральних або густих порошків, які додають в пудру.

5. Рясне використання автозагара

7 ошибок макияжа, которые нельзя допускать летом

Всі жінки хочуть красивий і рівний загар влітку. Особливо після довгих днів сидіння в закритому офісі. Будьте обережні з використанням автозасмаги, який не завжди може забезпечити рівне покриття. Не варто робити помилку і рясно покривати все тіло в 3-4 шари, якщо не хочете виглядати курочкою-гриль. Нанесіть засіб один раз, почекайте три дні, а потім, за необхідності, повторіть процедуру. Однак, звичайно ж, бажано влітку засмагати під сонечком і не забувати про сонцезахисний крем.

6. Використання звичайного макіяжу влітку

7 ошибок макияжа, которые нельзя допускать летом

Всі косметичні продукти відмінно працюють взимку, але влітку можна помітити, як пливе туш та олівець, тіні скочуються і взагалі макіяжу не вистачає більш ніж на пару годин. Якщо це відбувається з вами, то це означає, що вам потрібно переключитися на водостійкий макіяж влітку. Важко викинути ту половину недоиспользованной туші в сміття, але продовжувати носити макіяж, який буде текти по обличчю, — величезна помилка.

7. Використання рум’ян і бронза тора, що висувається влітку

7 ошибок макияжа, которые нельзя допускать летом

Найцікавіше час у відділі косметики — це коли надійшли в продаж нові чудові літні бронзаторы і рум’яна. Літо — це час, щоб прийняти природний колір! Шкіра отримує м’який загар сама, і ніщо не виглядає гарніше, ніж теплий бронзовий тон на щоках. Якщо ви використовуєте рожевий рум’янець і бронзатор, який ідеально підходить для більш блідою шкіри в зимові місяці, ви можете виявити, що вони нічого не роблять для вашої літньої краси.

Читайте також 11 лайфхаков, про які важливо знати загоряють