7 підлих речей, яких варто побоюватися на дієті

7 подлых вещей, которых стоит опасаться на диете

При переході на корисне і здорове харчування, важливо уважно розглядати пропозицію кафе і ресторанів. Зайві калорії можуть бути не тільки у чомусь «хрусткий» і «вершковому», але і в самих нешкідливих овочевих салатах. Соуси і салати можуть бути цілком дієтичними, але чіпси і крекери, які подадуть до хумусу або гуакамоле можуть перетворити легкий перекус в повноцінний обід.

Якщо у ресторані в меню не вказується кількість калорій, уникнути малокорисною їжі цілком можливо.
Прочитайте хитрощі, які зможете використовувати в будь-якому кафе.

1. Салати — не завжди корисний і безпечний варіант

7 подлых вещей, которых стоит опасаться на диете
© PublicDomainPictures/Pixabay

Самі по собі овочі — чудовий вибір. При виборі будь-якого салату важливо оцінити що ще може входити до складу. Дивіться самі: часто крім листя салату, помідорів або огірків вам подають скибочки м’яса, бекон, горіхи, грінки або чіпси. Все це буває заправлений вершковим соусом. Замість легкого страви, до якого ви замовили основне, ви отримуєте два калорійних пропозиції. Уважно прочитавши меню ресторанів, в яких зазначаються калорії можна знайти що деякі салати бувають калорійніше фірмових бургерів.

2. Розділ меню «здорове харчування» — ще нічого не значить

Часто додавання такого розділу — лише маркетинговий хід. Справа в тому, що на сьогоднішній день ні сама назва ні його складу не регулюється законодавчо. Тому, ви можете починати вибір страв з цього розділу, але нехай його назва не присипляє вашій пильності.

3. Будьте скептичні до маркування «здорове» або «біо»

7 подлых вещей, которых стоит опасаться на диете
© Lebensmittelfotos/Pixabay

Єдиний компонент з таким позначенням не зможе перетворити всі страви в корисне і шкідливе. Брокколі з пастою або свіжа малина з чізкейком насправді досить калорійні і образливо.

4. Уникайте слів «хрусткий», «з корочкою»

7 подлых вещей, которых стоит опасаться на диете
© PublicDomainPictures/Pixabay

Овочі, звичайно, теж хрумтять, але наші слова стосуються хрустких смажених кірочок. Які роблять більш апетитними курку, картоплю, цибульні кільця. Якщо вам хочеться м’яса — дізнайтесь, що з меню запікається і готується на пару, — задоволення цілком може бути корисним.

5. Уникайте «кремових» продуктів

7 подлых вещей, которых стоит опасаться на диете
© Pexels/Pixabay

Можливі будь-які винятки, але найчастіше все «вершкове» дійсно готується з вершків або сметани. Такі соуси з пастою, м’ясом або у складі пюре можуть збільшити загальну кількість калорій страви в кілька разів.

6. Чіпси і тортилії — це не ваш вибір

7 подлых вещей, которых стоит опасаться на диете
© topntp26/Freepik

Гуакамоле, соус з шпинату, хумус — чудові і корисні закуски. Однак вони часто подаються з чіпсами, грінками, крекерами або хлібцями. Це все таке маленьке і здається нешкідливим, але з кожним шматочком ви стаєте важче. Якщо ви не хочете користуватися виделкою, то просто накладайте більше соусу на меншу кількість чіпс.

7. Порівнюйте обсяг принесеного страви з цифрами в меню

У бажанні виправдати вартість ресторани часто приносять набагато більше ніж вказують і часто доповнюють гарнірами. Порівнюйте порцію і тверезо оцінюйте свої сили. Адже все, що ви з’їсте понад запланованого осяде у вашому тілі або зажадає додаткових зусиль у спортзалі.

  • Читайте також: 20 правил для тих, кому потрібно схуднути за дуже обмежений термін