7 ознак жінок, на які звертають увагу чоловіки

7 признаков женщин, на которые обращают внимание мужчины

Вчені продовжують вивчати те, як влаштований мозок чоловіка і жінки, ще сильніше переконуючись в тому, що існує величезна кількість відмінностей між нами. Не даремно вважається, що ми з різних планет. Чоловіки і жінки бачать світ по-різному. Сильна стать звертає увагу на дуже дрібні деталі – те, чого представниці прекрасної статі могли б і не помітити. Так як справити враження на чоловіків?

Редакція SUPER.UA поділиться з вами думкою експертів стосовно того, на що дивляться хлопці в першу чергу при знайомстві з дамами і чому.

7 признаков женщин, на которые обращают внимание мужчины

Вираз обличчя

Деякі вчені переконані, що люди можуть «читати» інформацію про людину по тому, який у нього вираз обличчя і міміка. Навіть якщо чоловік не розбирався в цьому питанні, він на підсвідомому рівні розуміє, коли дівчина йому бреше, вона щиро посміхається чи ні. Завдяки невербальним спілкуванням можна також зрозуміти, чого хоче жінка або ж вона і зовсім байдужа/холодна вона до нього.

Який її улюблений колір одягу?

Нас вчать не судити людей по обкладинці, але чоловіки все одно це роблять. Вірніше, вони дізнаються про жінку більше, дивлячись на її одяг. Це допомагає їм зрозуміти, в якому вона сьогодні настрої: червоний – налаштована на пристрасне побачення, рожевий – мріє про романтику. Дівчата не розуміють, що самі подають хлопцям сигнали, вибираючи для вечора ту чи іншу одяг. Крім того, улюблений колір одягу може повідати і про характер, тому чоловіки уважні до подібних деталей.

7 признаков женщин, на которые обращают внимание мужчины

Читайте також: Поширені сексуальні помилки людей після 30 років

Співає вона в душі?

Цей момент вони теж не випустять із уваги: звичайно, вони безпосередньо можуть і не запитати, але, якщо ви зізнаєтеся в тому, що це робите, вони будуть дуже раді. Чому? Справа в тому, що ви в душі – одні: розслаблені і спокійні. Ви можете бути собою і не соромитися. Якщо ви співаєте в душі, ви знижуєте рівень стресу, піднімаєте собі настрій. Це важливо для психіки людини – вміти радіти і розслаблятися.

Те, як вона пише смс

Чоловіки розуміють, що деколи жінки (як і вони!) не можуть висловити при особистому спілкуванні все те, що вони відчувають. Написання смс дозволяє бути більш відвертим, розповісти про свою любов, емоції, переживання. Тому багато звертають увагу на те, як дівчина пише. Якщо вона використовується величезна кількість займенники «я», швидше за все, ця людина зациклений на собі і своїх бажаннях. Якщо часті формулювання переконання («точно тобі кажу», «повір мені») – висока ймовірність, що людина бреше. Причому перевірити можна і чоловіків: вони адже теж можуть видати себе за допомогою онлайн-спілкування.

7 признаков женщин, на которые обращают внимание мужчины

Читайте також: 11 ознак, коли відносини носять хворобливий характер

Їсть вона м’ясо чи ні

Іноді на побачення дівчата соромляться є щось жирне або м’ясне, тому замовляють салат. Але чоловікам подобається, коли представниці прекрасної статі їдять м’ясо, т. к. це говорить про те, що вони розслаблені, не бояться, ведуть себе природно і невимушено. В такій атмосфері їм і самим буде більш комфортно: це позитивно позначиться на спілкуванні між чоловіком і жінкою, навіть якщо побачення спочатку не виходило.

Які напої вона воліє

Чоловіків турбує не тільки переваги жінок в їжі, але і в напоях. Вони хочуть з ним прочитати стан обраниці: зла вона чи налаштована веселитися. Вино п’ють, коли їм нудно, або вони відчувають стрес, мартіні – коли вони щасливі і перебувають у хорошому настрої.

7 признаков женщин, на которые обращают внимание мужчины

Одяг, яку вона вибрала для побачення з ним

Як вже говорилося раніше, чоловіки дивляться на те, у що одягнена жінка. Вони звертають увагу не лише на колір, але й образ, який обрала його обраниця для побачення. Якщо вона обрала сукню і туфлі на підборах – це говорить про те, що дівчина хоче справити на нього враження. А от якщо вона взула кросівки і повсякденний одяг, вони одразу ж насторожуються і думають про те, що, можливо, цій панночці вони нецікаві.

Читайте також: 7 звичок, які надовго зберігають пристрасть у стосунках