7 міфів про здоров’я, які заперечують дієтологи

7 мифов о здоровье, которые отрицают диетологи

Існує безліч теорій про здоровий спосіб життя. Більшість з них не доведені та не мають підтверджень. Далі ми розповімо про деякі неправдивих переконаннях.

Представляємо 7 міфів, з якими не згодні дієтологи.

7 мифов о здоровье, которые отрицают диетологи

1. В яйцях міститься багато холестерину

Яйця є джерелом холестерину і деякі вважають, що їх потрібно уникати в харчуванні, щоб зменшити ризик серцевих захворювань. Однак яйця мають значний список вітамінів і допомагають скинути зайві кілограми.

2. Дієтичні продукти допомагають позбавитися від зайвої ваги

Найчастіше в дієтичних продуктах відсутні жири і вуглеводи, але це не означає, що вони низькокалорійні. Якщо ви намагаєтеся схуднути, то вживання цих продуктів навряд чи допоможе вам добитися бажаного результату.

7 мифов о здоровье, которые отрицают диетологи

3. Відмова від глютену робить вас здоровішими

Клейковина — це білок, який ми можемо знайти в пшениці і ячмені. Безглютенові дієти зазвичай призначені для людей, чутливих до глютену. Якщо у вас немає таких проблем зі здоров’ям, але ви все одно уникаєте клейковини, то втрачаєте багато корисних мінералів і вітамінів.

4. Червоне м’ясо шкодить здоров’ю

Це правда, що червоне м’ясо підвищує ризик серцевих захворювань. Тим не менше, воно є хорошим джерелом білків, вітаміну B12, колагену, заліза і цинку.

7 мифов о здоровье, которые отрицают диетологи

5. Розмір порції впливає на вагу

Розмір порції і кількість калорій – це не те, що впливає на втрату зайвих кілограмів. Насамперед потрібно вибирати продукти, які насичені поживними речовинами.

6. Гранола — здоровий сніданок

Незважаючи на свою репутацію здорового сніданку, гранолу варто розглядати більше, як десерт. Часто до її складу входять цукровмісні продукти, які є причиною виникнення серцевих захворювань і діабету.

7 мифов о здоровье, которые отрицают диетологи

7. Їжа з високим вмістом жирів робить вас товстим

Так, це правда, що продукти, багаті здоровими жирами, містять більше калорій. Тим не менш, вони потрібні для нормального функціонування організму і прискорення обміну речовин.

  • Читайте також: Корисні ідеї сніданків на кожен день