6 справ неділі, які зроблять робочий тиждень краще

6 дел воскресенья, которые сделают рабочую неделю лучше

Всім відомо, що в понеділок не найприємніший день тижня. Щоб не панікувати вранці від кількості майбутніх справ – підготуйтеся до них у неділю. The Everygirl діляться секретами, як продуктивно почати тиждень і все встигнути.

1. Подивіться свій розклад

Немає нічого гірше, ніж розуміти, що у вас призначено п’ять зустрічей поспіль в один день, або ви забули про ланчі з одним. У неділю перегляньте свій щоденник, щоб знати, що потрібно робити і як все розпланувати.

2. Купіть продукти і зробіть заготовки

Це не тільки допомагає є здорову їжу протягом всього тижня, але і усуває труднощі, пов’язані з необхідністю з’ясовувати, чим вечеряти в 8 годин вечора після довгого робочого дня.

6 дел воскресенья, которые сделают рабочую неделю лучше

3. Прибирання

Ні, ми не говоримо про прибирання квартири з ранку і до вечора. Приділіть півгодини на те, щоб розібрати посуд, сумку, викинути непотрібні чеки і змінити постіль.

4. Складіть список справ

Повертаючись на роботу після вихідних, ми не завжди розуміємо, що потрібно робити. Тому напишіть невеликий план, який допоможе систематизувати всі справи.

6 дел воскресенья, которые сделают рабочую неделю лучше

5. Лягайте спати рано

Це дозволить прокинутися бадьорим і в хорошому настрої. Не переживайте, ваш серіал і Instagram нікуди не подінуться.

6. Розслабтеся

Почитайте книгу, виспіться, підіть на тренування, зустріньтеся з друзями – робіть те, що вам подобається і забудьте про важливі справи до понеділка.

6 дел воскресенья, которые сделают рабочую неделю лучше

Читайте також 10 щоденних звичок, які допоможуть радіти життю