6 способів захистити собаку від перегріву влітку

6 способов защитить собаку от перегрева летом

З настанням спекотної погоди, не варто забувати про те, що під час тривалих прогулянок під відкритим небом ваші домашні тварини ризикують отримати тепловий удар і сонячні опіки. Тепловий удар у собак може викликати порушення роботи органів, судоми, пошкодження головного мозку, крововилив, сліпоту і навіть смерть. Сьогодні ми розповімо власникам тварин про правила безпеки під час спеки.

Скоротіть прогулянки з собакою до мінімуму

Коли температура повітря досягає пікової позначки, не дозволяйте собаці довго стояти на гарячих поверхнях, таких як асфальт або цемент. В іншому випадку собака може серйозно обпалити лапи. Постарайтеся скоротити прогулянки в місті до мінімуму. Краще гуляйте на природі, в тіні дерев.

6 способов защитить собаку от перегрева летом

Підстрижіть свою собаку

Коротка стрижка може допомогти вашій собаці уникнути перегріву. Однак ніколи не голіть вихованця налисо, оскільки йому необхідно мінімальна кількість вовни для захисту від сонця.

Слідкуйте за тим, щоб собака часто пила воду

Забезпечте своїй собаці постійний доступ до прохолодній воді, щоб вона уникла зневоднення.

6 способов защитить собаку от перегрева летом

Утримайтеся від ігор з собакою в спеку

Утримайтеся від активних ігор з собакою під час сильної спеки. Це може вимотати вихованця і ускладнити його дихання.

Дозвольте своєму собаці поплавати

Собаки дуже люблять плавати у водоймах і басейнах, крім того, плавання допомагає їм охолоджувати тіло. Знайдіть місцеве озеро і дозвольте собаці поплавати там літнім днем.

6 способов защитить собаку от перегрева летом

Ніколи не залишайте собаку одну в машині

Навіть якщо ви йдете на кілька хвилин, ніколи не залишайте собаку в замкнутій машині. Температура в салоні машини може моментально досягти 70 градусів Цельсія і стати фатальною для вашого вихованця.

Зверніть увагу на перераховані вище поради, які допоможуть вам уберегти вихованця від перегріву влітку. Також не забувайте, що при перших ознаках теплового удару у собаки, потрібно негайно вирушати до ветеринара, щоб уникнути плачевних наслідків.

  • Читайте також: 5 порад, як зберегти волосся на море здоровими