6 способів відродити довгострокові відносини

6 способов возродить долгосрочные отношения

Можливо, згодом, почуття таємниці, хвилювання і новизни пройшли. Ймовірно, ви знаєте майже все про свого партнера. Але ви все ж можете внести новизну в свої довгі стосунки.

Редакція SUPER.UA призведе кілька рад по відродженню полум’я в тривалих відносинах.

6 способов возродить долгосрочные отношения

1. Ходіть знову на побачення

Якщо любов — це вогонь, то він вимагає регулярного підтримки і палива. Якщо ви не докладати ніяких зусиль, ваша любов видихається. І ми не говоримо тільки про спільні вечері й походи в кіно. Цілком нормально, що іноді вам потрібно більше хвилювання, ніж просто спільні посиденьки за переглядом телевізора. Відпочиньте на гарячих джерелах, влаштуйте званий обід, катайтеся на ковзанах, запишіться на спільні заняття, потанцюйте або відвідуйте концерти. Ми всі зайняті, але ви завжди можете приділити час для самого важливого людини в своїй життя. Виділіть раз в тиждень час, який би ви повністю провели разом. З крапелькою творчого підходу, ваша романтична життя стане набагато багатше і різноманітніше.

2. Вимкніть телефони і комп’ютери

Розвиток технологій спростив наше життя, але, з іншого боку, зробило її трохи важче в плані особистих відносин. Технології діють як щит, який може змусити вас і вашого партнера відчувати себе ще більш віддаленими і відключеними один від одного. Коли ви востаннє сиділи і розмовляли на теми, які вам цікаві? Коли ви востаннє говорили про щось інше, крім роботи, фінансів, сім’ї, стресу або про те, що будете їсти на вечерю? Вимкніть відволікаючі мобільні телефони і комп’ютери, запаліть свічки, включіть яку-небудь м’яку музику і насолоджуйтесь компанією один одного.

6 способов возродить долгосрочные отношения

3. Підніміть свою самооцінку

Багато проблеми взаємовідносин можуть виникати із-за труднощів з упевненістю в собі або відсутністю такої. Важливо продовжувати піклуватися про себе у всіх відносинах. Пам’ятайте про те, що для успішного партнерства потрібно цілих дві людини. Якщо ви не є повноцінною особистістю і не відчуваєте себе комфортно в своїй власній шкурі, відносини будуть важкими.

4. Прощайте свого партнера

Позбавтеся від невдоволення своїм партнером. Ви самі обрали свого супутника. Будьте надійною опорою. Так ви зможете стати більш щасливими, а ваші відносини стануть легше. Любите партнера з усіма своїми недоліками. Вони не так вже й важливі в плані життя. Не зрозумійте нас неправильно, якщо ваш партнер серйозно образив вас, не терпіть таке ставлення. Але також не варто розмінюватися на дрібниці.

6 способов возродить долгосрочные отношения

5. Слухайте, що вам говорять

Так, ви знаєте про свого партнера майже все. Але це не означає, що потрібно пропускати повз вуха всі його слова до вас. Люди зростають у всіх сенсах і змінюються з часом. Припускаючи, що ви знаєте, що ваш коханий скаже вам, ви фактично затримуєте свою особисту еволюцію. Дайте вашому партнерові час і простір, необхідні йому, щоб розвиватися. Це означає, що ви не повинні перебивати його і слухайте його уважніше.

6. Пам’ятайте про те, що робить вашого партнера щасливим

Легко забути про потреби партнера, коли життя підсовує вам перешкоди на шляху. Сядьте і складіть список всього, що любить він любить. Часто ми робимо все, що нам подобається інтуїтивно, забуваючи, що подібне може не подобатися партнеру. Ви, ймовірно, знаєте свого партнера, а також знаєте себе, тому використовуйте ці знання, щоб привнести у свої стосунки більше сонця.

Відносини не повинні поступово згасати. Вони вимагають багато праці і зусиль. Тільки так ви зможете підтримати міцні і здорові відносини.

  • Читайте також: 9 порад для холостяків від одружених чоловіків