6 способів користуватися соцмережами з користю для здоров’я

6 способов пользоваться соцсетями с пользой для здоровья

Про шкоду соціальних мереж говорять багато, але чомусь мало хто звертає увагу на позитивні аспекти використання Facebook та інших подібних медіа. Звичайно, інтернет-залежність – це масштабна проблема, з якою потрібно боротися. У всьому повинна бути міра. Якщо соцмережі віднімають у вас занадто багато часу, то пора зупинитися. Зосередьтеся на користь, яку ви можете отримати з проведення часу в інтернеті.

Ось кілька вагомих аргументів на користь розумного використання соцмереж.

1. Соцмережі дозволяють літнім людям не відчувати себе ізольованими

Для багатьох літніх людей Facebook – це єдиний спосіб підтримувати зв’язок зі світом. Особливо це стосується самотніх пенсіонерів, які не мають родичів. Соцмережі дозволяють літнім людям відчувати себе частиною величезної спільноти, що дуже важливо для будь-якої людини.

6 способов пользоваться соцсетями с пользой для здоровья

2. Соцмережі допомагають людям, які страждають хронічними хворобами

Люди, які страждають хронічними захворюваннями, що потребують особливої підтримки. В соцмережах дуже просто знайти людину, який зіткнувся зі схожою проблемою. Також не варто недооцінювати важливість онлайн-груп підтримки, оскільки далеко не в кожному місті існують їх аналоги.

3. Соцмережі допомагають стежити за своїм здоров’ям

Соціальна підтримка має дуже важливе значення для мотивації. Люди, які діляться своїми планами схуднути, досягають поставлених цілей значно частіше. Це підтвердило масштабне дослідження, яке провів авторитетний науковий журнал «Springer Link». На жаль, багато людей не отримують підтримки від своїх близьких, тому змушені шукати її в Facebook.

6 способов пользоваться соцсетями с пользой для здоровья

4. Соцмережі зміцнюють відносини між людьми

90% часу в соцмережах дійсно можна назвати марним. Але врахуйте, що для мільйонів людей Facebook – це єдина можливість підтримувати зв’язок з друзями, які проживають в інших країнах. Також соцмережі часто допомагають відновити спілкування, яке перервалося багато років тому.

5. Соцмережі покращують настрій

У ході масштабного дослідження поведінки людей в Facebook з’ясувалося, що позитивні пости дійсно приводять до поліпшення настрою аудиторії. Цікаво, що контент негативного змісту поширюється набагато повільніше і практично ніяк не впливає на емоційний стан користувачів.

6 способов пользоваться соцсетями с пользой для здоровья

6. Соцмережі покращують якість медичних послуг

Це може здатися дивним, але Facebook дійсно здатний підвищити кваліфікацію вашого лікаря. Справа в тому, що соцмережі перетворилися в чудовий інструмент для обміну досвідом між фахівцями в різних сферах.

Читайте також: 5 додатків, які допоможуть подолати інтернет-залежність