6 ресторанних трюків, які змушують вас є більше

6 ресторанных трюков, которые заставляют вас есть больше

Було проведено безліч досліджень, які довели, що люди, які готують їжу вдома, більш здорові, ніж ті, хто їсть в ресторанах. Але, незважаючи на це, багато продовжують харчуватися в різних закладах. Це швидше, зручніше і веселіше. Щоправда, здоров’я і ваша фігура вам за це не скаже «спасибі».

Редакція SUPER.UA пропонує вам переглянути свій бюджет і задуматися про те, а чи потрібно витрачати гроші в закладах громадського харчування? Можливо, ви передумаєте, якщо дізнаєтеся про наступних 6 ресторанних трюках, які змушують вас є більше (і платити більше грошей – природно).

Перегляд спортивних матчів

6 ресторанных трюков, которые заставляют вас есть больше

Жирні курячі крильця, цибульні кільця, пиво – це не єдина причина, по якій спорт-бари псують ваше здоров’я. Всюди розвішані плоскі екрани, на яких показують спортивні матчі. Це відволікає вас від прийому їжі, і ви починаєте замовляти більше, ніж потрібно.

Американський журнал клінічного харчування нещодавно провів дослідження, згідно з яким перегляд телевізора під час їжі призводить до споживання на 10 відсотків більше калорій. Найгірше те, що ваш мозок через відволікаючого чинника не усвідомлює, втамували ви голод чи ні, так що в той же день ви можете з’їсти на 25 відсотків більше калорій. Якщо відвідування спорт-барів є для вас традицією, попередньо поїжте удома, щоб ви були не так голодні і замовили трохи їжі в самому закладі.

Читайте також: 11 австрійських страв, які повинен спробувати кожен

Прибирання використаного посуду зі столу

6 ресторанных трюков, которые заставляют вас есть больше

Чи помічали ви, що офіціант дуже швидко прибирає зі столу брудні тарілки? Ви тільки-тільки закінчили їсти, а він уже забирає посуд. Експерти запевняють, що це робиться спеціально: коли люди бачать залишки їжі, вони розуміють, скільки з’їли, і «гальмують» себе, контролюють розмір таких порцій. Згідно з дослідженням журналу Appetite, люди споживали на 22 відсотки менше калорій, коли їх посуд не прибирали зі столу. До речі, офіціант повинен це робити тільки з згоди відвідувача, так що краще буде попросити його залишити тарілку, щоб ви пам’ятали про те, скільки вже з’їли.

Акційні пропозиції

6 ресторанных трюков, которые заставляют вас есть больше

Існує величезна кількість пропозицій в ресторанах і кафе, якими вони «приманюють» клієнтів: бізнес-ланчі, сніданки і т. д. Звичайно, ви хочете заощадити і замовите великий повноцінний обід, адже ви за неї заплатите менше, ніж якщо б замовили все це в інший час. Але чи потрібно вам стільки їжі? Як правило, ми не дбаємо про кількість калорій, коли мова йде про знижки та акції, а даремно. Адже це загрожує набором ваги.

Використання «розумних» слівець

6 ресторанных трюков, которые заставляют вас есть больше

Зараз дуже модно додавати в меню страви, використовуючи при цьому різні терміни. Звідусіль ми чуємо: натуральний, безглютеновый і т. д. Ми це помічаємо і в звичайних супермаркетах. Навіть Макдональдс використовує їх для того, щоб залучити вегетаріанців і людей, які хочуть вести здоровий спосіб життя. Але, на жаль, це лише виверт. Всі ці «натуральні» продукти в ресторанах повинні бути менш калорійними і жирними, але насправді вони не такі.

«Виставка» їжі

6 ресторанных трюков, которые заставляют вас есть больше

Візки з десертами, відкриті кухні, завдяки яким відвідувачі бачать, як готують їх страву, – все це ще один спосіб залучити клієнтів. Згідно з дослідженнями, одного погляду на красиву їжу досить, щоб у людини виробився грелін – гормон голоду. Звичайно, не можна звинувачувати ресторани за подібний прийом, адже, по суті, вони і були створені для того, щоб люди насолоджувалися прийомом їжі. Радимо в такому випадку повільніше пережовувати їжу, насолодитися її смаком. Це допомагає людям споживати на 12 відсотків менше калорій.

Музичне оформлення ресторану

6 ресторанных трюков, которые заставляют вас есть больше

Фахівці вважають, що повільна лаунж-музика дозволяє ресторанам заробляти більше грошей, так як відвідувачі, слухаючи її, вважають за краще залишатися в закладі довше і багато витрачають на вечерю, особливо – на алкогольні напої. До того ж, згідно з дослідженнями, при наявності музичного фону люди починають швидше жувати, що в підсумку позначається на збільшенні кількості споживаних калорій.

Читайте також: 3 креативних рецепту салату від знаменитих шеф-кухарів