6 речей, які варто знати перед початком детокс

6 вещей, которые стоит знать перед началом детокса

Здорова дієта для детоксикації – це план, який спрямований на поліпшення природних процесів вашого організму шляхом зміни їжі, яку ви їсте.

Перед тим, як починати детоксикацію, ви повинні знати кілька важливих речей, про яких згадується в блозі Best Health Magazine:

1. Порадьтеся з лікарем

Кращий спосіб почати детоксикацію – відвідати свого лікаря, щоб обговорити ваш план харчування і будь-які симптоми, які ви відчуваєте. Ви можете подумати, що у вас є токсини, але це може бути щось більш серйозне. Ваш лікар може порекомендувати продукти і зміни способу життя, які є найкращими для вас.

6 вещей, которые стоит знать перед началом детокса

2. Їжте їжу цільну

Магазинні тістечка, обіди з мікрохвильовки, цукерки – це швидко і зручно, але шкідливо для нашого здоров’я. Краще вибирайте фрукти, овочі, цільні зерна, пісне м’ясо і рибу.

3. Збільште кількість клітковини

Існує два типи волокон, які корисні для організму. Нерозчинна клітковина, що зустрічається в шпинаті і капусті, допомагає утримувати речовини в кишечнику. Розчинна клітковина, яка надходить з яблук, груш і бобових, допомагає накопичувати вміст кишечника.

6 вещей, которые стоит знать перед началом детокса

4. Пийте багато води

Збільшення споживання клітковини означає, що вам також необхідно достатньо води, щоб підтримувати постійне функціонування кишечника. Якщо ви п’єте багато склянок води в день, ви можете підвищити свій метаболізм.

5. Скоротіть споживання цукру

Відмовтеся від оброблених цукрів хоча б на час детокс. Зробити це не так важко, як здається, якщо збільшити кількість цільних зерен, фруктів та овочів у вашому раціоні.

6. Потейте!

Шкіра – найбільший орган, який у нас є, але про неї часто забувають під час детоксикаций. Адже разом з потом виходять і токсичні речовини! Тому постарайтеся додати в свій режим дня і фізичну активність.

6 вещей, которые стоит знать перед началом детокса

Дотримуйтеся свого плану харчування для детокс не менше двох тижнів, а в разі будь-яких неприємних симптомів звертайтеся до лікаря.

Читайте також 14 продуктів, які працюють краще детокс-дієти