6 принципів засмаги, розуміння яких не зашкодить шкірі

6 принципов загара, понимание которых не навредит коже

Якщо ви збираєтеся відпочивати на морському березі, плавати і загоряти, важливо врахувати деякі правила, які допоможуть вам уникнути сонячних опіків. Сьогодні ми поділимося з вами рекомендаціями, щодо отримання безпечної засмаги.

Отримати опік можна навіть в тіні

Ультрафіолетові промені можуть негативно впливати на вашу шкіру навіть у тіні, тому ймовірність отримати опік лежачи під парасолькою досить висока. З цієї причини завжди важливо завжди наносити на тіло сонцезахисний крем, одягати легкий одяг з довгим рукавом і уникати перебування під відкритим небом в с 12:00 до 16:00.

6 принципов загара, понимание которых не навредит коже

Сонячний опік може збільшити ризик розвитку раку шкіри

Дослідження встановили, що отримання сонячного опіку, особливо в молодості, значно збільшує ризик розвитку раку шкіри. Недавні дослідження, в яких брали участь більше 100 000 чоловік, показали, що один сонячний опік у віці від 15 до 25 років підвищує ризик розвитку меланоми більш ніж на 50%. Тому краще загоряти в тіні з сонцезахисним кремом і обмежувати до мінімуму перебування на сонці.

Хмарна погода не захистить вашу шкіру від сонця

Хмарна погода може змусити вас знехтувати сонцезахисним кремом. Однак не поспішайте розслаблятися, оскільки 80% сонячних променів можуть проходити крізь хмари і впливати на шкіру, залишаючи опіки. Дуже важливо застосовувати сонцезахисний крем кожні дві години до або після плавання навіть в похмурі дні.

6 принципов загара, понимание которых не навредит коже

Смаглявим людям потрібен сонцезахисний крем

Сонцезахисний крем потрібен людям будь-якого кольору шкіри: як блідим, так і смуглявим. Звичайно, люди з більш темною шкірою менш схильні до впливу УФ-променів, однак це не захищає їх від опіків при тривалому перебуванні на сонці.

Сонцезахисний крем потрібно наносити повторно

Після кожного купання в морі або прийняття душу ви повинні наносити сонцезахисний крем повторно. Також не варто економити свій засіб: його потрібно наносити на все тіло і обличчя товстим шаром. Звертайте увагу на те, щоб крем мав захист від небезпечних UVA і UVB променів, а також фактор SPF 50 або вище.

6 принципов загара, понимание которых не навредит коже

Рак шкіри може статися з кожним

Рак шкіри – один з найпоширеніших видів раку, який може спіткати кожного. Проходьте регулярні обстеження на предмет меланоми, щоб не хвилюватися про своє здоров’я.

Зверніть увагу на зазначені вище пункти, які допоможуть вам скласти чітке уявлення про вплив сонця на шкіру людини та принципи безпечної засмаги.

  • Читайте також: Як висушити волосся, створивши французький обсяг