6 причин полюбити лохину цього літа

6 причин полюбить голубику этим летом

Зізнайтеся, скільки лохини ви з’їли цього літа? Якщо ваша відповідь близький до нуля – потрібно терміново виправляти ситуацію! Лохина – справжній суперфуд, який знижує ризик багатьох хронічних захворювань, покращує роботу мозку і є хорошою профілактикою онкологічних захворювань.

Ви ще не їли лохину цього літа? Терміново в магазин!

  • Лохина продовжує молодість мозку

6 причин полюбить голубику этим летом

Американська асоціація неврологів досліджувала вплив антоціанів на діяльність мозку і стан клітин. Результати показали, що лохина, багата цими самими антоціанами, здатна уповільнити старіння на 2 роки, а в деяких випадках – на 2,5! Також, щоденне вживання цих корисних ягід захищає нервову систему від таких дегенеративних процесів, як погіршення пам’яті і зниження моторної функції.

  • Лохина – профілактика раку

6 причин полюбить голубику этим летом

Вживаючи лохину кожен день, ви збільшуєте кількість НК-клітин – натуральних кілерів, які нейтралізують і знищують бактеріальні клітини, різні мікроорганізми, що несуть загрозу і ракові клітини!

  • Лохина покращує чутливість до інсуліну

6 причин полюбить голубику этим летом

Ягоди чорниці багаті біоактивними сполуками, які приводять в норму рівень цукру в крові, а також покращують чутливість до інсуліну.

  • Лохина запобігає хворобам серця

6 причин полюбить голубику этим летом

Така властивість цих маленьких ягід обумовлено флавоноїдами в складі. Ці речовини також здатні запобігати слабоумство, деякі види онкології і гіпертонію. Дослідження Гарвардської школи охорони здоров’я показало, що жінки, які регулярно вживають лохину
і полуницю, значно зменшили ризик серцевого нападу – на 32%!

  • Лохина регулює тиск

6 причин полюбить голубику этим летом

Крім того, що ягоди лохини зміцнюють судини, вони здатні знижувати підвищений тиск при гіпертонії. Особливо лохина корисна жінкам в період менопаузи, коли ризик гіпертонії збільшується.

  • Лохина покращує функцію легенів

6 причин полюбить голубику этим летом

Все завдяки тим же антоцианам! «American Journal of Clinical Nutrition» провів дослідження з впливу лохини на роботу легенів. Результати показали, що у тих, хто вживав ягоди регулярно, функціонування легенів покращився на 37%!

Неймовірно корисна ягода – лохина – не тільки корисна, але й смачна! Безумовно, є лохину круглий рік і кожен день – майже нереально, але влітку ви просто зобов’язані підзарядити організм корисними речовинами цієї ягоди! Будьте здорові!

Читайте також 5 рецептів з ягодами від Анастасії Голобородько, які можуть стати будь-яким прийомом їжі