6 причин, чому ви продовжуєте згоряти на сонці

6 причин, почему вы продолжаете сгорать на солнце

Якщо під час пляжного відпочинку ви продовжуєте згоряти на сонці, ми розповімо вам, чому це відбувається і як захистити свою шкіру.

Ви думаєте, що сонцезахисний крем потрібно використовувати тільки на пляжі

Косметологи і дерматологи світу не перестають говорити про те, що використовувати сонцезахисний крем потрібно кожен день, цілий рік. Ультрафіолетові промені можуть зробити негативний вплив на шкіру навіть у похмурий день. Використовуйте крем з високим SPF фактором щодня.

6 причин, почему вы продолжаете сгорать на солнце

Ваш сонцезахисний крем занадто старий

Багато людей продовжують використовувати застарілий сонцезахисний крем, не замислюючись про це. Сонцезахисний крем, як і будь-який інший продукт, втрачає свою ефективність з часом, тому важливо вчасно міняти його на новий.

Вам не подобається текстура крему

Ви можете нехтувати використанням сонцезахисного крему з-за його неприємною, масляної текстури. Також жирні креми можуть залишати білі сліди на шкірі і бруднити одяг. Але не поспішайте відмовлятися від захисту від сонця. Вибирайте спреї або лосьйони з високим SPF фактором, а також активними зволожуючими інгредієнтами, такими як гіалуронова кислота і вітамін Е.

6 причин, почему вы продолжаете сгорать на солнце

Ви думаєте, що сонцезахисний крем може викликати алергію

Якщо переживаєте про те, що сонцезахисний крем може викликати алергію або висипання на шкірі, вибирайте засоби з позначкою «не комедогеннимі». Також звертайте увагу складу крему: у ньому повинен бути цинк.

Ви використовуєте недостатньо сонцезахисного крему

Дослідження показали, що більшість людей використовує у 2 рази менше сонцезахисного крему, ніж потрібно. Для особи і шиї вам знадобитися одна чайна ложка крему, а для тіла – 3 столові ложки.

6 причин, почему вы продолжаете сгорать на солнце

Ви не надаєте значення фактору SPF

Дерматологи рекомендують використовувати на пляжі сонцезахисні креми з SPF 50. При цьому місті ви можете використовувати крем з меншим рівнем захисту, наприклад, влітку вам підійде SPF 30, а взимку SPF 20.

Зверніть увагу на перераховані вище рекомендації, що допоможуть вам уникнути згоряння на сонці.

  • Читайте також: 5 вакцин, які необхідні людям старшого віку