6 помилок людей, які роблять неефективною тренування

6 ошибок людей, которые делают неэффективной тренировку

Тренер і фахівець з фітнесу Джина Флоріо з POPSUGAR зізналася, що останнім часом вона все частіше стала звертати увагу на те, як ведуть себе відвідувачі тренажерного залу. Практично всі вони допускають одні і ті ж помилки, які можуть завадити їм досягти своєї мети: схуднути, набрати м’язову масу, поліпшити певну частину тіла. Вона також проконсультувалася зі своїми друзями-тренерами і зрозуміла, що ці помилки допускають не тільки її клієнти. Якщо ви відвідуєте групові заняття з фітнесу, переконайтеся, що ви не робите наступне:

Ви не слухаєте свого інструктора

6 ошибок людей, которые делают неэффективной тренировку

Інструктори з фітнесу дають поради та інструкції щодо того, як робити те або інша вправа, з якоїсь причини. Приміром, вони просять вас не округляти спину, щоб ви не отримали травму. Або, коли ви размахиваете гірей, щоб ви стояли обличчям до стіни (це допомагає обмежити траєкторію руху і уникнути занадто великої замаху), адже ви можете нашкодити кому-то в тренажерному залі (такі випадки були).

Але у багатьох є проблеми з підпорядкуванням: їм важко виконувати вказівки тренера, хоча цього бути не повинно. Інструктор піклується про вашу безпеку і безпеку інших своїх клієнтів. Так що його слухати треба обов’язково.

Ви погано ставитеся до фітнесу

Багато людей приходять без настрою, вони недостатньо смотивированы і відмовляються виконувати деякі вправи. У такому випадку вам не підійдуть групові заняття. Адже ваше поганий настрій і зневага тренуванням негативно відіб’ється на інших, створить в залі несприятливу атмосферу. Ходите на тренування з особистим тренером, або знайдіть той вид спорту, який буде вам цікавий. Ви не повинні займатися через «не хочу».

Ви починаєте робити вправи, які не відповідають вашої фізичної підготовки

6 ошибок людей, которые делают неэффективной тренировку

Звичайно, коли ви бачите, як інші в спортзалі роблять щось складне, вам і самому хочеться почати це робити, але опускати «прості» вправи не варто. Тільки досконало оволодівши технікою легких вправ, ви зможете перейти на наступний рівень. До того ж, якщо ви буде надто поспішати, то можете нашкодити собі і своєму тілу, з-за цього пропаде мотивація і впевненість у собі. Наберіться терпіння: ви зможете зробити те ж, що і досвідчені спортсмени, але на це потрібен час.

Ви працюєте упівсили

Якщо ви дійсно хочете досягти хороших результатів у фітнесі, схуднути не на пару місяців, а на тривалий термін, то доведеться попітніти у прямому розумінні цього слова. Якщо ви працюєте недостатньо ретельно, то і результати будуть такими. Постійно удосконалюйтеся і поступово збільшуйте навантаження, щоб підвищити ваш рівень у фітнесі, а також зробити тіло більш сильним і підтягнутим.

Ви ігноруєте оточуючих людей

6 ошибок людей, которые делают неэффективной тренировку

Перевага групових заняття в тому, що ви взаємодієте з людьми. Вони мотивують вас завершити тренування, не здати позиції, підштовхують прагнути до кращого. До того ж, коли ви спілкуєтеся з ними, обговорюєте тренування, у вас буде більше натхнення та задоволення займатися далі. Ви подбадриваете один одного, змушуєте працювати старанніше, що допомагає вам швидше досягти своєї мети.

Ви не задаєте питань інструктору

Задумайтеся, а чи все в тренуванні вам зрозуміло? Впевнені, що є вправи, які вам не зовсім зрозумілі. Замість того, щоб гадати, чому потрібно робити саме так, а не інакше, задайте питання інструктору. Не соромтеся. Попросіть його пояснити вам що-то. Це допоможе вам поліпшити своє тренування, а також покаже інструкторові, що ви зацікавлені в ній, що позитивно позначиться на ваших з ним стосунків. Навіщо вам це? Інструктор – ваш друг і наставник, він буде підштовхувати вас працювати старанніше. Так що буде непогано заручитися його підтримкою і хорошим ставленням до вас.

Читайте також 8 порад з вибору правильного спортзалу