6 міфів про спорт, які заважають жінкам стати краще

6 мифов о спорте, которые мешают женщинам стать лучше

Про фітнесі існує дуже багато міфів, віра в які не дозволяє досягти хороших результатів. Цікаво, що більшість з цих помилок пов’язане з жіночими тренуваннями.

Ви повинні перестати вірити в ці речі, якщо дійсно хочете отримати ідеальне тіло.

1. Тренування роблять тіло занадто рельєфним

Це твердження у першу чергу стосується чоловіків. Вся справа в тестостерон, який стимулює ріст м’язів. Вам не про що турбуватися, оскільки в жіночому організмі продукується занадто мало цього гормону.

6 мифов о спорте, которые мешают женщинам стать лучше

2. Немає ніяких протипоказань для тренувань під час місячних

Насправді не все так просто. Активне фізичне навантаження під час менструації може стати причиною судом черевних м’язів. Це може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, аж до запалень органів тазу.

3. Високі підбори не порушують біомеханіку тіла

Взуття на високому каблуці забезпечує тривалу одноманітну навантаження на литкові м’язи. У довгостроковій перспективі це може призвести до змін у колінних та тазостегнових суглобах. Але це не означає, що ви повинні забути про своїх улюблених туфлях. Просто давайте своїм ногам достатньо часу на відпочинок.

6 мифов о спорте, которые мешают женщинам стать лучше

4. Жінки можуть працювати з серйозним вагою

По-перше, в цьому немає ніякої необхідності. Кожен повинен підбирати вага в залежності від своїх цілей і рівня підготовки. По-друге, жінки частіше зазнають травм під час силових тренувань, тому не варто ризикувати.

5. Дієти гарантують зниження ваги

Ніякої гарантії бути не може. Більше того, занадто строгі дієти призводять до втрати м’язової маси. Ви повинні спалювати більше калорій, ніж споживаєте. Це єдиний безпечний спосіб схуднути.

6 мифов о спорте, которые мешают женщинам стать лучше

6. Кардіотренування забезпечують швидке схуднення

Кардіотренування дійсно помітно прискорюють метаболізм, але цей ефект не зберігається на тривалий час. Щоб домогтися стійких результатів, потрібно використовувати комплексні тренування, включаючи силові вправи.

Читайте також: 5 порад, які допоможуть залишатися худими в цьому році