6 кращих добавок для продуктивного росту м’язів

6 лучших добавок для продуктивного роста мышц

Якщо ви регулярно займаєтеся в спортзалі, ймовірно, ви очікуєте побачити швидкі результати. При активних фізичних навантаженнях, варто враховувати кількість споживаних калорій і білка, а також не відмовлятися від ефективних добавок, здатних прискорити ріст м’язів.

Сьогодні ми розповімо про спортивні добавки, які допоможуть вам швидше набути необхідну фізичну форму.

Креатин

Креатин — це молекула, яка природним чином виробляється в тілі і забезпечує енергію для м’язів і інших тканин. Однак, беручи креатин в якості харчової добавки, можна збільшити його вміст у м’язах на 40%. Крім того, ця добавка може збільшити рівень гормонів, що беруть участь у м’язовому зростанні. Багато досліджень підтвердили, що креатин дійсно може допомогти збільшити м’язову масу.

6 лучших добавок для продуктивного роста мышц

Білок

Дослідження показують, що додавання в раціон додатково білка за допомогою харчових добавок, таких як казеїн і соєвий білок, сприяє швидкому збільшенню м’язової маси. Якщо ви активно займаєтеся спортом і намагаєтеся наростити м’язи, вашу щоденну норму білка можна обчислити за формулою – 1,2-2,0 г білка на 1 кг ваги.

Гейнери

Гейнери – це висококалорійні добавки, які допоможуть вам споживати більше калорій і білка. У подібних добавках нерідко міститься більше 1000 ккал на порцію. Тим не менш, вони рекомендуються тільки в тому випадку, якщо ви не можете отримати достатню кількість калорій з їжі.

6 лучших добавок для продуктивного роста мышц

Бета-аланін

Бета-аланін — це амінокислота, яка знижує втому і може підсилити ефективність вправ. Крім того, дослідження довели, що бета-аланін допомагає в наборі м’язової маси, якщо ви прямуєте правильної програми тренувань.

Амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами

До амінокислот з розгалуженими бічними ланцюгами (BCAA) відносяться лейцин, ізолейцин і валін. BCAA зустрічаються у більшості джерел білка, таких як м’ясо, птиця, яйця, молочні продукти і риба, але їх прийом у вигляді харчових добавок допоможе вам швидше набрати м’язову масу.

6 лучших добавок для продуктивного роста мышц

HMB

Гидроксиметилбутират (HMB) – спортивна добавка для росту м’язів. Дослідження показали, що HMB найбільш ефективний для тих, хто тільки починає займатися фізичними вправами чи збільшує інтенсивність тренувань.

Зверніть увагу на наведені вище спортивні добавки, здатні допомогти вам у продуктивному наборі м’язової маси.

  • Читайте також: Техніка діагональних скручувань, яка допомагає качати косі м’язи живота